Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jelenthet vmit ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenthet vmit ha a párom soha nem bókol és nem figyelmes?

Figyelt kérdés

Olyan apró "negatív gesztusok" kezdenek nekem feltűnni, pl amikor felöltözöm szép vagyok és szexi, megbámul megnéz de nem képes azt mondani hogy hu de jol nézel mist ki vagy bármi, hanem mintha neki derogálna bókolni.

Korábban még megdicsérte mondhuk q bohém sapkám, és ennyi.

Mint nőnek soha nem bókol de nem azert mert nem bókolós típus, hanem csak mert mintha nem akarna örömet okozni vagy önbizalmat növelni.


Ez mellett megesnek olyanok pl hogy a fürdőben leesett a padlora a tusfürdőm. Ő simán bement ugy fürdeni hogy az orra előtt volt és lesz.rta, mellette is törölközik, es otthagyta ugy ahogy van.


Vagy pl kabáttartóról leesik a kabátom, az mellett is elmegy simán, oda vissza, akár többször is.


Szex utan ha reggeli szex, van ez a formuláris ölelése, puszik, aztan 2 perc alatt felöltözik es elmegy(ha nem dolgozik is)es megint le vagyok sz.rva.(persze ha szólok neki akkor meg nyal hogy így drágám meg ugy drágám szeretlek, ne higyj butaságokat)


Vagy hoz kaját vacsira es nem eszik velem mondván hogy ő már evett, szoval egyedül eszek, plusz csak azért hoz mert néha nálam eszik es mint vmi kölcsönt visszaadja.


Ez is jellemző rá, ha veszek neki vmi csokit, akkor ő is kényszeresen hoz viszonzásképp, holott en szeretetből, csak úgy vettem neki, nem kéne kényszeresen visszaadni, mint vmi kölcsönt.

Mintha valami udvariassági formuláris keretek közt lenne csak.


Ha nyújtok vmit neki, kényszeresen viszontnyújta. Ha megeszik vmit nálam kényszeresen hoz enni, meg stb.

Mintha valami üzlet lenne az egész vagy nem is tudom, rossz érzést kelt bennem, az biztos.


És amikor rászólok hogy idegesít ezekkel a formularitásokkal párkapcsolatban, akkor azt mondja jaj szívem ne képzelődj, bármikor hoz csokit, bármennyit, és nem azért hozta mert ő kapott, (holott ez ugy volt hogy en vettem neki oerot amit SOHA nem ettünk, erre másnap hozott oerot "vissza" azaz pedig egyértelmű) magyarán kihoz hülyének, hogy képzelődöm.


Olyat amit magátol szeretetbol hozott volna es nem viszonzásképp az csak egyetlen alkalom volt, egy virág, de az is csak azért mert majdnem szakitottunk és békülésképpen, meg a szerelme jeléül vagy bizonygatásképpen, szoval azt sem csak úgy kaptam szeretetből hanem inkább számításbol csak, ugyanis azota sem kaptam virágot tőle!


Majd valentinra vesz megint. De MERT valntin van. Nem másért.


Egyebekben a kapcsolqt jo. Hűség van, egyutt megyunk mindenhova, visz a haverjaihoz, családjához, együtt szórakozunk, főzünk, szereti velem a szexet, néha féltékeny kirohanásai vannak, szakítani nem akar, kapcsolatnak minősíti a kapcsolatunkat, azaz barátnőjeként mutat be mindenhol stb szóval egyebekben tényleg olyan mintha normálisan járnánk meg szerelem lenne, de ezek az apróbb részletek/gesztusok amiket fentebb soroltam nekem szinte kiábrándító!!



#szerelem nem szerelem
2022. febr. 14. 14:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

"Ha nyújtok vmit neki, kényszeresen viszontnyújta."


Viszont benne ilyenek nincsenek hogy valahol/vmi boltban rám gondol, eszébe jutok, es hoz vmit csak ugy szeretetből. Hanem ha kap vmit akkor viszonoz.

2022. febr. 14. 14:59
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Egyszerűen ő ilyen és ilyen volt, te pedig nem ilyen vagy és nem is leszel ilyen.

Az hogy elvárod még nem elegendő hogy megváltozzon.

Felnőttként egyik nem re se jellemző a nagy változás...

Vannak olyanok amik az összecsiszolódás során kialakulnak simulások.

Ez nem tartozik oda a ti kapcsolatotokban.

Neked kell eldönteni hogy ezzel bosszankodás és elvárás nélkül együttudsz e vele élni vagy szakító ok lehet és mással boldogabb leszel aki megadja ezt mert neki is örömére esik megtenni ezeket a szívességeket.

2022. febr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

írtál kérdésként egy kisregényt, én rövidebbre fogom.

egyetlen releváns kérdésem van: miért vagy vele?


ha erre nem tudsz válaszolni, érdemes szakítani.

2022. febr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vár egy jobb partira, addig elvan veled, de nem akar az "adósod" lenni. Teljesíti a minimumot és kész.
2022. febr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"egyetlen releváns kérdésem van: miért vagy vele?"


"Egyebekben a kapcsolqt jo. Hűség van, egyutt megyunk mindenhova, visz a haverjaihoz, családjához, együtt szórakozunk, főzünk, szereti velem a szexet, néha féltékeny kirohanásai vannak, szakítani nem akar, kapcsolatnak minősíti a kapcsolatunkat"


Tartok attol hogy en vagyok a hülye tényleg, es nem kene ezekkel foglalkoznom hogy pl elmegy a kabátom mellett?

2022. febr. 14. 15:31
 6/11 A kérdező kommentje:

"Vár egy jobb partira, addig elvan veled, de nem akar az "adósod" lenni."


Nem értem az összefuggést.


Az, hogy nem akar az adósom lenni, egyuttal azt jelentené, hogy merr jobb partyra vár? Az egyikből feltétlenül következik a masik?

2022. febr. 14. 15:50
 7/11 A kérdező kommentje:

Milyen lenne már? Ti miért szakítottatok? Mert elment a tusfürdőm mellett, nem vette fel.


Valaki segítene.konkrétabban, hogy mi lehet ez az egész?

2022. febr. 14. 15:59
 8/11 anonim ***** válasza:
Az hogy elmegy a leesett dolgok mellett annyit jelent, hogy egy nemtörődöm, lusta, igénytelen f_sz. Ennyi.
2022. febr. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet ő nem tudja kifejezni az érzéseit, de ettől függetlenül mindent megtesz érted.
2022. febr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A férfiak alapból figyelmetlenebbek, nem szándékosan!

Az hogy nem dicsér az még nem jelent sokat, engem se dicsér kb soha a Párom ettől függetlenül szó szerint a csillagokat is lehozza nekem, szóval nem érdekel.

2022. febr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!