Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beszéljek vele erről, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéljek vele erről, vagy korai még felhozni?

Figyelt kérdés

Budapesten élek, itt van a karrierem, lakásom, barátaim, gyakorlatilag az egész életem. Barátnőm egyetemista, aki egy vidéki város/faluból származik, viszont itt tanul. Nagyon jól haladnak a dolgok, jól kijövünk, egy hullámhosszon vagyunk, már együtt is élünk félig. Azért félig, mert néha nyilván hazautazik.

A probléma az, hogy attól félek, hogy ő vidéken tervezi a jövőjét. Ott van az öröksége és a családi vállalkozás. Még olyan szakon is tanul, amivel máshol nem igazán, inkább csak a családi vállalkozásban lehet sikereket elérni. Többször mesélt már erről, hogy milyen újításokat vezetne be, mit hogyan csinálna. Viszont én oda nem tudnám követni őt, nem érezném jól magam, és ha egy ilyen válaszúthoz érkeznénk, akkor szerintem elválnának útjaink.

Én viszont 26 éves vagyok, olyannal akarok együtt lenni, akiben azt látom, pár (3-4-5) éven belül családot tudok vele alapítani, összeházasodni. Nekem az már nem fér bele, hogy az egyetemi évei alatt élvezi azt, amit nyújtani tudok neki, utána pedig lelép 2 év múlva.


Fél éve vagyunk együtt. Korai lenne beszélnem vele erről, hogy hol tervezi a jövőjét?


2022. febr. 15. 09:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne korai? Ha komolyan gondoljátok egymással, jövőt terveztek együtt, ez is a része, nagyon is, és beszélni kell róla.
2022. febr. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősöm ilyen helyzetben van, csak ő a pasi és vidéki, aki nem akar nagyvárosba menni. Már egy éve el akarta venni a barátnőjét, aztán jött ez a konfliktus közöttük. Azóta csak kínlódnak együtt.

Szerintem jobb tisztázni ezt, amíg nem egy több éves kapcsolat van mögöttetek.

2022. febr. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem korai, minél hamarabb derül ki nem passzoltok, annál több időtök lesz megfelelő párt találni.
2022. febr. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is beszéljetek róla. Inkább most, mint évek múlva. És igen, ha az életvitelt nem sikerül egyeztetni, akkor el kell, hogy váljanak útjaitok.
2022. febr. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Beszelj rola nyugodtan
2022. febr. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, beszélj vele, nem korai :) Egyik barátnőm is Budapesten tervezte az életét, ahol született, de egyetemre egy másik városba járt, ott ismerkedett meg a barátjával, aki egy szerb kisvárosból jött és neki az volt a terve, hogy egyetem után visszamegy és a családi vállalkozásban fog dolgozni, ha ott venne házat, a család tudna is segíteni anyagilag (ugye ott olcsóbban lehet vásárolni, mint Pesten). De ő a szerelmet választotta és most Pesten laknak :)
2022. febr. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy igen fontos kérdés, mindenképp beszélj vele.
2022. febr. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem korai, mert ha kiderül, hogy nem megoldható, legalább mihamarabb túl tudtok lenni a szakításon.
2022. febr. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%
Ennyire azert ne rettenj meg. A csaladi vallakozasban van olyan knowhow, amit lehet hasznositani pesten is. LEgfeljebb bovul a vallakozas egy pesti telephellyel. Keves olyan dolog van, ami lokaciohoz kotott. Ha nem vizibicikli kolcsonzesbol elnek, akkor nyugodtan lehet ugyanazt a szolgaltatast, termelest pesten is beinditani. Penzbe kerul, energiaba, idobe? Nyilvan. De a szaktudasa a leirasod alapjan adott hozza. En nem rettegnek a csaladi biznisztol. Ha pedig azt mondja, hogy o marpedig visszamegy, akkor olyan sokat mar nem is kell megbeszelnetek egymassal.
2022. febr. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Minel elobb.
2022. febr. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!