Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul ?

Figyelt kérdés

Barátomnak meséltem valamit, és kb három mondat után rám szólt hogy ismételjem meg hangosabban . Semmi gondom nem volt vele, újra mondtam hangosan. Mikor befejeztem, megjegyezte, hogy: ezért nem akarok veled beszélgetni, mert halk vagy.

Egyébként nem igaz, munkám során sok emberrel kell beszélnem ,és tökéletesen hallják a mondandóm,sosem volt panasz.

Pont előtte mondtam neki,hogy azért szeretem az autós utakat mert ott tudunk beszélgetni, nincs a kezébe a telefon vagy nem játszik a gépen, gondolom ebből jöhetett neki ez.

Nekem azért elég rosszul esett ez a mondat,hiszen akit szeretek azzal akarok meg szeretek is beszélgetni nem? Hiszen a kapcsolat alapja a kommunikáció, és ha az elvileg társam nem akar velem beszélni, akkor mi lesz az egésszel?

Nem tagadom eléggé fájt ez a mondat.

Kíváncsi vagyok másnak rosszul esne?

Vagy nagyon a szívemre vettem?



2022. febr. 15. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egy kicsit nagyot hallok, szóval néha én is megkérem az embereket (páromat is), hogy ismételjék el (nagyon kínos, de muszáj, hogy ne válaszoljak valami hülyeséget). Nem lehet, hogy simán tényleg nem hallotta amit mondtál? Nem gondolom, hogy direkt szivatna ezzel.

25f

2022. febr. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

A lényeg kimaradt! Halkan beszéltél, vagy nem figyelt, mert telefonozott/játszott?

Az nyilván sértő, hogy "azért nem akarok veled beszélgetni, mert halk vagy."

2022. febr. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet ,hogy halkan mondtam mivel épp egy torok gyulladásból lábaltam ki, de az még nem ok arra szerintem, hogy egy ilyen kijelentést tegyen. Azért a szavaknak súlya van szerintem
2022. febr. 15. 23:43
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha zavart ez a kijelentése, akkor beszélj hozzá hangosabban, érthetőbben.

Egyébként sokan ott követik el a hibát, hogy nem artikulálnak rendesen és nem néznek a másik felé, amikor hozzá beszélnek. Apám is lehajtott fejjel szokott motyogni maga elé, persze semmit se értek belőle.

2022. febr. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Nem látok ebben kivetnivalót.
2022. febr. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én pl. rendkívül hadarok, rám is rám szoktak szólni, hogy kezdjek bele újra és lassabban mert nem érteni amit mondok. Én ezt nem nagyon veszem fel. Nem ők tehetnek róla hogy én “rosszul” beszélek :D
2022. febr. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Barátom is ki van néha bukva es rámszoo arrogánsan hogy Tessék??! Nem értem!!


Mert szerinte néha motyogok nem artikulálok stb es latszik is a fején, hogy ettol ideges és ez irritálja.


De alapvetoen meg szerelmes a hangomba, mikor faradt vagyok rekedtes, es mindenkinek mondja hallgasson engem a telefonban imádnivalo a hangom


Szoval az ilyeneket be lehet tudni pillanatnyi "idegsokknak" a másik részéről, nem kell a kapcsolatra kivetíteni.

2022. febr. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Koltt09 ***** válasza:
Lehet h amikor te emlitetted neki az autós utakat, azt kritizálásnak érezte h sokat telefonozik, és ezzel akart vissza vágni. Minden esetre én ezt az autós dicséretet egy kicsit ilyen passziv agressziv cuccnak érzem amit simán lehet sértésnek is venni.
2022. febr. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!