Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Tudom, hogy már sok ilyen kérdés van és nagyon megosztók a vélemények.

Engem nagyon idegesít, hogy a párom folyamatosan ismeretlen lányokat(egyszerű emberek, nem celebek) követ be instagramon. A múltban volt, akikkel beszélgetett is, emellett persze lájkolgatja a képeiket (amik elég kirívóak). Múlt héten volt egy nagy veszekedésünk, amiből majdnem szakítás lett, de más dolgok miatt. Sikerült megbeszélnünk.

Többször utaltam már rá, hogy undorítónak tartom, hogy amíg én pl. vacsorát készítek neki, vagy takarítok addig ő ezeket a lányokat jelölgeti, mert lerombolta vele az addig egészséges önbizalmam. Nekem inkább az esik rosszul, hogy tudja hogy engem bánt hiszen már többször tettem rá megjegyzést, utaltam rá, plusz most volt az első nagy veszekedésünk (majdnem 3 év után) és most kellene egymásért küzdenünk, ő mégsem hagyja ezt abba. Jogosan esik rosszul?



2021. okt. 28. 09:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
96%
Részben jogos részben nem. Azt nem értem miért nem lépsz ki ha csak lepusztulsz mellette. Az ilyen a legkevésbé sem párkapcsolat, ez egy méreg.
2021. okt. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem lépsz ki ebből, ha ennyire leszarja az érzéseidet? Nem, a de szereted nem megfelelő indok. Mit szeretsz benne, hogy megaláz? Attól, hogy te szereted ő nem fog megváltozni. Érted?
2021. okt. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Elég elnező tipusú nő vagyok... de hogy masokat jelölget ,flörtöl szakitanék... de ha te jelölgetnél pasikat...
2021. okt. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet, eddig nem ezt tartottam szem előtt. Nem akarok egy hárpiának tűnni, vagy hisztizni azon kiket követ, lájkol. De ezek a lányok nem az ismerőseink, hanem jobb esetben sportmelltartóban, bikiniben pózoló lányok.
2021. okt. 28. 09:59
 5/32 anonim ***** válasza:
77%
Csak a figyelemért csinálják egyébként belül halottak. Csak mint látod erre a tevékenységre kapcsolatok mennek rá.
2021. okt. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
97%
Nekem is volt ilyen kapcsolatom, teljesen tönkre tette az önbizalmamat egy időre. Szerintem maga a cselekedet is bántó és számomra érthetetlen is, de a nagyobb probléma az, hogy te világosan a tudtára adtad, hogy ez neked rosszul esik, ő pedig ezt magasról, ívesen.... Ha már ebben a dologban is semmibe vesz téged, mi lesz később, amikor nagyobb döntéseket kell hozni? Csak gondold át, te olyan nőnek értékeled magad, aki vacsora főzés, meg a másikról való gondoskodásért cserébe ezt kapja? Szerintem szabd meg, hogy neked mi a határ egy kapcsolatban, és ne viselj el többet!
2021. okt. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az építő jellegű véleményeiteket. Megmondom őszintén mivel elég megosztó a téma, tartottam a válaszoktól.
2021. okt. 28. 10:50
 8/32 anonim ***** válasza:
95%
Ugyanaz volt velem, amit a 6-os válaszoló írt. Szinte teljesen szétrombolta az önbizalmam... Nem kötelező tűrni, hogy "mérgezzen". Hidd el ettől még az egyedüllét is jobb.
2021. okt. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
46%
Azt teljesen megértem, hogy rosszul esik, viszont nem értem, hogy lehet vele szétrombolni egy egészséges felnőtt önbizalmat. A másikba vetett bizalmat, azt igen, na de a saját magadba vetettet?
2021. okt. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
94%

Minden ember mas, en szoltam a paromnak, hogy zavar, hogy teli van a feedje ezekkel, kikovetett mindenkit. Iszonyatosan jol esett, es nyilvan azert mondtam, hogy atgondolja az egeszet, de nem jatszok papucskepzot es nem is konyorgom.


Altalaban a ferfiak tartjak az ellenkezojet, hogy elfogadhato stb, de nem tudom mit szolna, ha te is tiptop csavokat nezegetnel a labas folott…😂


Teljesen jogos csajszi, senki nem itelhet el az erzeseidert, mert neked ez az ingerkuszobod. Lehet valakinek ez meg oke.


Mondd el neki, ertesd meg vele hogy mem harpiaskodsz, hanem bant. Ha fontos vagy, atgondola, es megteszi. Ha nem, lapat. Ahol veszekedes van es visszatero problemak az offos. Felnottek vagyunk, nemde?

22/L

2021. okt. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!