Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esett rosszul?

Figyelt kérdés
Egy ideje nagyon szeretnék eljutni egy eseményre, de eddig lehetetlen volt jegyet vásárolni rá. Ma csoda folytán sikerült vásárolnom, de a párom nagyon ellenszenvesen viselkedett. Csak akkor jön el velem ha fizetem az ő jegyét is vagy pedig az üzemanyagot és a pályadíjat. (Tanulok még, nincs önálló habi keresetem). Az egész nem is bántott volna annyira, ha a napokban nem futkozott volna a barátjával egy nagyobb távolságot hülyeség miatt.. Neki bezzeg nem ajánlott fel ilyen csodás “opciókat”…

2022. jan. 5. 23:22
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
79%

Igen, jogosan.

Nem nagyon terveznék hosszú távra ilyen fickóval.

2022. jan. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 kerekesbelaocsibacsi válasza:
51%
Ha nem szereti az eseményt, gondolom buli vagy koncert lehet, akkor csak szenvedne ott. És miért áldozzon arra pénzt, időt, energiát, hogy rosszul érezze magát?
2022. jan. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
75%
Én ezt a viselkedést valószínűleg olyannyira zokon venném, hogy lapátra is tenném, minimum ideiglenesen vagy akár véglegesen.
2022. jan. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Már bánom, hogy vásároltam jegyet, el kellett volna engednem ezt a vágyam..
2022. jan. 5. 23:26
 5/40 anonim ***** válasza:
86%

Dehogy kellett volna elengedned ezt a vágyadat!


Menj mással!!!!!

2022. jan. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

Kedves kettes!

Sportesemény, de ez lényegtelen is. Én úgy gondolom, hogy egyszer kibírja a közel 5 év alatt.. Mentem vele én is olyan helyre, ami nekem nem volt izgalmas.

2022. jan. 5. 23:28
 7/40 kerekesbelaocsibacsi válasza:
80%
Egyébként ez pontosan milyen esemény?
2022. jan. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim válasza:
85%
Nem tudsz mást elhívni? Ezek után én nem vinném el a párom, ha ilyen módon viselkedne velem.
2022. jan. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
75%
Sosem értettem, miért kell egy kapcsolatban a két félnek egymás seggébe nőni. Két felnőtt embernek miért ne lehetne eltérő ízlése?! Voltam már a párommal olyan koncerten, amiért én nem rajongok, de a kedvéért elmentem - gesztus, kompromisszum. Ezek működtetnek egy kapcsolatot. De amúgy simán járunk a saját szájízünk utáni programokra a barátainkkal, külön.
2022. jan. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 kerekesbelaocsibacsi válasza:
68%
Egyébiránt az is állhat a háttérben, hogy pénz szűkében van, vagy spórol valamire. És még mindig azt mondom, hogy közel 10-20 ezer forintot felesleges kiadnia olyanért, ami nem az ő ötlete, nem foglalkoztatja.
2022. jan. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!