Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem nem normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem normális dolog , hogy a párom gyerke miatt alig lehet szexelni?

Figyelt kérdés

A párommal 1 éve vagyunk együtt és van neki egy 3 éves gyereke az előző kapcsolatából. Eleinte csak hétvégente volt a páromnál, mostanság viszont már sokszor hétköznap is itt van. A mi hálószobánkból nyilik a gyerek szobája, tehát ha a gyerek felkel inni mondjuk, akkor rajtunk keresztül jön. Ez a szex rovására megy, ugyanis a párom csak a takaró alatt hajlandó csinálni a full sötétbe, mondván mi van ha a gyerek épp kijön a szobából.

Csak szerintem nem normális dolog ez ? Mással is volt már ilyen helyzet? A gyerek egyébként rossz alvó, gyakran kiabál az apjának éjjel mert felébred,vagy átszalad hozzá.



2022. febr. 18. 18:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Nem lenne egyszerűbb kicserélni a két "szobát" ideiglenesen és ti aludnátok "bent", ő meg kint? Ajtó bezár, ha felébred és kopogtat úgyis halljátok. Ez tényleg olyan abszurd gondolat, hogy eszetekbe se jutott?
2022. febr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%
Ezért nem kell gyerekes pasival kezdeni.
2022. febr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20%
Te vállaltad az utánfutót, akkor ne patkánykodj...
2022. febr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Hát nálunk is az egyik gyerek mellett ágyút lehetett sütögetni ;) és már babakorában gyönyörűen aludt mondjuk betegséget leszámítva, a másik meg 3 évesen még vagy 2-3x kelt és ellenőrzött, de 4 éves koráig is fogta magát és átcuccolt minimum egyszer hajnalban. Pedig hát ugyanúgy neveltük a kettőt.
2022. febr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
99%
A gyereknevelés lemondásokkal jár. Ha nem tudod elfogadni, akkor keress gyerektelen pasit, vagy költözzetek egy másik lakásba, ahol van különálló szoba.
2022. febr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21%

Ezért nem kezdek gyerekes pasival!


Teljesen rendben van! Te mentél bele egy megalázo kapcsolatba!

2022. febr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szobacsere vagy készítsetek oda a gyerek mellé vizet és arra a fél órára zárjátok be az ajtót amíg szexeltek.

Utána nyissátok ki és mindenki boldog!

2022. febr. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
3 éves gyereknél az is rendben lenne ,ha egy válás után az lenne az igénye ,hogy köztetek aludjon. De mivel neki elég a csak a szükségletei miatt felkelni,így az első egy teljesen jó tippet adott. Egyébként megértem a párodat.
2022. febr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudtok addig együtt lenni amíg a kicsi dolgozik? Vagy amikor otthon van anyukánál?
2022. febr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%
Én a pasi helyében dobnálak, ha így vélekedsz a gyermekéről. Mindig ő lesz neki az első, és ezt el kell fogadnod, ha vele terezel. Ez pedig így van rendjén. Nem a gyerek tehet róla, hogy megszületett, hanem a párod, meg az exe.
2022. febr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!