Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Egész egyszerűen azt érzem a barátom számára nem vagyok elég jó. Szerinte mostanában nem viselkedem jól, mert sokszor megmondom neki azt, ami nem tetszik. Én kulturáltan elmondom neki, ha valami nem tetszik, ő meg ilyenkor egyből azt mondja, hogy megőrültem, hülye, barom vagyok. Azt mondja majd ha jól viselkedem, akkor majd megkéri a kezem, addig nem. Addig volt velem jó, az első félévig, addig sosem szóltam neki semmiért, sosem elégedetlenkedtem vele.


Ha meg nem fejezem be a veszekedést, akkor egyedül fog engem szépen hagyni. A problémám vele az, hogy úgy érzem nem vesz komolyan. A haverokkal szórakozik, iszogatnak néha. De abból is sokszor elegem van, hogy csak én hívjam őt, de azt is általa előre megadott időpontban. Volt már úgy egy random időben hívtam, fel se vette a telefont. De mikor ő hívott, és nem vettem fel, akkor már kérdezgette, hogy miért is nem vettem fel neki a telefont.


Miért akarnék megtanulni vezetni, ha majd egy háztartásban élünk, akkor majd ő vele elmegyek mindenhova ahova kell.


Mindig beviszem neki a kaját, én is csinálom meg, de azt mondja nem tudok főzni, ugyanis azokat a tésztás kajákat ő is megtudná csinálni, amiket én. Nem csak ilyen kajákat csinálok pedig.


Meg hogy nekem milyen lapos a fenekem. Szerinte felesleges sminkelnem is magam, ha megyünk valahova, neki anélkül is tetszek.


Azt mondja hagyjam felcsináltatni magam vele, és akkor majd összeköltözik velem, mert a babára akkor már adnának hitelt. Szerinte én mindent komolyan veszek, amit mond, és velem nem lehet viccelni. Azon akadtam ki, hogy azt mondta, ha sokáig ilyen rosszul fogok vele bánni, akkor a pofon sem fog elmaradni, de ő csak viccelt.

Azt is mondta, hogy egy komoly kapcsolatra nem is kellenék más férfinak, csakis arra.


2022. febr. 18. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Istenem ezek a tini szerelmek🙆🏼‍♀️
2022. febr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Fű, de gyenge kamu! Ez rosszabb, mint a kamugyárosunk, az legalább intelligensen fogalmaz!
2022. febr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már kiírtad egy párszor, a babás résznél jöttem rá.

Elmondtuk 100-an 100-szor, hogy hagyd a pic.ába, de te nem, akkor meg mit akarsz?

2022. febr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 NTBS ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd el minél előbb. Senkinek nem kell a szolgájának lenni. Ő nem téged szeret, hanem azt, hogy mindent eltűrsz neki. Váltsál a saját érdekedben, mert tényleg beváltja, amit ígért.
2022. febr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
75%
Ezt a faszt!
2022. febr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam a lényegre törekedni, és azt leírni. Csak tanácsokat szerettem volna kérni.
2022. febr. 18. 22:11
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezt megértjük hogy te tanácsot akarsz de hiába irod ki állandoan ugyanazt fogod kapni,nem fogod fel?
2022. febr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%
jajjj menj már inneeeenn!!! állj össze azzal a másik szeretetcsomaggal, amelyik évek óta nyavajog a csaja miatt (a műkörmös csaj faszija, aki az anyja boltjában ,,dolgozik")
2022. febr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Milliószor kiírtad, és mindig megkaptad, hogy hagyd el, bántalmazó kapcsolatban vagy, soha, senki nem áltatott azzal, hogy boldog vége lesz.

Megtörtént?

2022. febr. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, csak annak lehet segíteni (tanácsot adni) aki hagyja magát!

Neked nem lehet sajnos.

2022. febr. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!