Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a párom folyamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom folyamat "önbizalomtréningel" rajtam ami mellett az én önbizalmam párhuzamban megy lefelé?

Figyelt kérdés

Olyan érzést kelt bennem a párom minél jobban megismerem, mintha csak önmagát szeretné a kapcsolatunkban ill csak azt szeretné bennem hogy szeretem, azaz nem engem hanem azt hogy Ő szeretve van.


Számtalan "jelből" tűnik így.

Példák:

- ha történik velünk vmi vucces sztori csak magáról mesél mikor elmesélni vkinek, nem azt hogy mit hogyan csináltunk, meg én is amiből mi sült ki, hanem csak ő miket próbált amibol milyen vicces lett.

- rengeteg az én én kezdetu mondata, amikor beszélgetunk, javarészt csak rola van szo(en is mesélek beszélek meghallgat de az vmi mellékesként fut csak mindig)

- vadabb szenvedélyesebb szex után(elott alatt) soha nem mond olyat hogy en hoznám ki belőle hanem magát kezdi futtatni hogy ha nekem jo volt akkor ő milyen "istenkirály"(na jo párszor megemliti ha féltékeny vagyok hogy nyugodjak meg, ez nem ugy megy h mindig állna neki csak ha en ott vagyok)

- ha kinyúlunk mindketten mert mondjuk fent voltunk 48 72 orát vagy akármi, es hirtelen beájulunk az ágyba, akkor is magán kezd mosolyogni hogy mennyire kiterült

- nem nyujt semmit önzetlen pl csak akkor massziroz meg, ha én is.

- ha féltékeny folyamat arra késztet hogy mantrázzam hogy nekem csak ő kell senki más mennyire imádom stb stb es ezzel is nővelve az egóját

- vagy megdícsérteti magát ha új cuccokat vesz(ugye milyen jol néz ki a felsője? Ugye milyen jol megcsinálta a fodrász a haját?stb) ellenben én soha bókot nem kapok(belőlem nem jön ez a "bókkicsikarás" hogy ugye milyen jo a hajam, körmöm, ékszerem, p.ncim akármim?)


Az addog oké hogy neki kúszik az egekbe az hogy egyre szuperebbül érzi magát mellettem meg "istenkirálynak", de ez kezd odáig fajulni pl ha komolyabb lenne hogy pl ő tologatja az eljegyzést és még én örülhetek majdan annak ha végre kegyből eljegyez ez az "istenkirály", plusz vele párhuzamban az én önbizalmam viszont csúszik lefelé a béka s.gge alá!



#energiavámpír?
2022. febr. 19. 13:22
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja es komolyan én már azért kamuféltekenykedem hogy erősítgessen ő engem mennyire de mennyire imád és csak én vagyok q mindene.


De amugy ez belőlem nem jön hogy így kicsikarjam nem is belole, de bárkiből azt hogy "habókoljanak" nekem.

2022. febr. 19. 13:36
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
a párod abszolut nárcisztikus
2022. febr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj!
2022. febr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Cpt_Obviously ***** válasza:

Minek vagy még vele? Egészséges ember menekül egy ilyen kapcsolatból, önként nem idegenek anonim tanácsát várja.


+ keres egy jó pszichiátert mert rádférhet.

2022. febr. 20. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy látom, nem ő a megfelelő társ neked.
2022. ápr. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!