Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyamatosan féltékeny vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan féltékeny vagyok a barátom körüli lányokra?

Figyelt kérdés
Állandóan nézem kik követik be, kiket követ, gyomorgörcsöm van ha haverozik, de ezt vele nem éreztetem nem akarom hogy kiábránduljon belőlem. Mások szerint én jobb csaj vagyok mint ő pasi, ezért nem kéne féltékenynek lennem. Mégsincs önbizalmam. Hogy szedjem össze magam?
2021. dec. 17. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Es az ilyennek van pasija!!

Jóisten gyere le 😂😂😂

2021. dec. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

"ezt vele nem éreztetem nem akarom hogy kiábránduljon belőlem"

Tehát magad is látod, hogy ez így nem OK.

Rengeteg időd és idegszálad szabadulna fel, ha abbahagynád.

2021. dec. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
De adott okot rá, hogy így viselkedj vagy előző kapcsolatokból hozod, esetleg ilyen “típus” vagy? Talán jót tenne ha őszintén leülnél vele beszélni és elmondanád, hogy ilyen problémáid vannak és esetleg ellátogatnál pszichológushoz, vagy valamilyen módon segítséget kérnél.
2021. dec. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
Ugy hogy tudatositod magadban, a tapasztalat azt mutatja, egy nô nem egy férfival fogja leélni az életét. 40 korul sokan valnak, akik meg nem, azok 50re halasztjak. Szokj hozza a gondolathoz, hogy el tudj engedi embereket es elvezni azt az idot amig tart.
2021. dec. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!