Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha kiderülne, hogy a párod társkeresőzik, de csak "unalomból"?

Figyelt kérdés
2022. febr. 20. 05:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire unalmas az élete mellettem, kidobnám, hogy izgalmasabb legyen neki a társkeresés.
2022. febr. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
10%
Pff. Szerintem abba semmi nincs ha az ember unalombol huzogatja a tindert
2022. febr. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

#10


Ha ilyen 37F incelekkel és társaikkal haverkodsz,lehet az. 😬

2022. febr. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
2022. febr. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Kuka :D. Egyrészt: nem vagyok hülye, tinderre nem haverkodni jár az ember...

Másrészt: ha, teszem azt, tényleg igazat mond, akkor meg jobb nekem egy olyan pasas nélkül, akinek nincs semmi hobbija, tanulnivalója, barátai, stb. Én, amióta felnőtt vagyok, és nem a szüleim döntik el, mikor és hol kell lennem, utoljára a pár rettenetesen unalmas egyetemi előadáson unatkoztam, meg egy-egy kötelező jellegű rendezvényen. Kismillió dolog van, amivel az ember elfoglalhatja magát, nem kell ahhoz tinderezni...

2022. febr. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nem tinderről van szó.
2022. febr. 20. 09:08
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, hogy tinder vagy sem, egykaptafa: normális ember nem unaloműzni jár oda.
2022. febr. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez gáz, és ezt úgy mondom, hogy nekem a Tinderezés egy időben tényleg a napjaim része volt. Nem folyamatosan persze, de 7 évig toltam, lett is onnan több kapcsolatom is, de volt, hogy nem jött össze, csak beszélgettem, randizgattam, aztán szépen ráfüggtem és akkor is használtam, amikor nem akartam kapcsolatot. De ott tényleg nagyon könnyű nőként beszélgetni, kapsz egy kis figyelmet, talán találsz egy egy értelmes embert is. A covid alatt még többet használtam, mert akkor a barátaimmal se találkoztam, csak ritkán, meg nem tudtam menni sehova. Meg amikor magam alatt voltam, jól esett a visszajelzés. Lehet elítélni, nem érdekel. Most van barátom és azóta nem használtam egyszer sem semmilyen társkeresőt. Pedig eszembe jutott, de nem is azért, hogy ismerkedjek, csak amikor épp nem vagyunk együtt és unatkozom, mert épp nincs dolgom és nincs kedvem semmihez, amihez meg kéne mozdulni, akkor automatikusan jönne nekem az, hogy Tinderezzek. Kicsit beszélgetés függő is vagyok. De nem teszem, mert nekem is rosszul esne fordított esetben és ez is megcsalás kategória, meg nekem mindent megad a párom, úgyhogy tényleg csak a függőség utóhatása. De mint látod, ha én is megállom és nem is olyan nehezen, akkor akinek nem volt korábban a mindennapjai része a társkeresőzés, az nem unatkozik, hanem meg akar csalni. Ennyi.
2022. febr. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
De rossz duma :D
2022. febr. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
De ez egy jól működő kapcsolat.
2022. febr. 20. 22:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!