Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hogy éreznétek magatokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy éreznétek magatokat, ha kiderülne, hogy akivel ismerkedtek nem is úgy néz ki, mint a képeken?

Figyelt kérdés

Egy barátom hívta fel a figyelmemet hogy látott az egyik társkeresőn. A poén az hogy én nem vagyok fent ilyenen. Visszakerestük és valaki tényleg az én képeimet használta fel. (elméletileg elég sikeresen, szóval jó sok pasi láthatott :/ )

Egyszerűen nem értem, hogy mit gondol az aki ellopja más képeit ? Hogy tök máshogy néz ki, de addigra belé szeret a pasi és hátha vele marad. Avagy szerintetek fiúk/férfiak által létrehozott kamuprofilnak szánták?

Komolyan nem értem mire jó ez.

Ti hogy éreznétek magatokat ha ismerkednétek egy "lánnyal" és a kép eredeti tulajdonosa írna nektek, hogy "bocsi az én vagyok, inkább keress élőben társat az a biztos"



2017. jún. 6. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ELöször is szólj az oldalnak, szedje le a képeket.

Ha nem használ, akkor feljelentés.

2017. jún. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezeknek a társkeresőknek a többsége ilyen kamu oldal.

Nem is értem, az emberek mit csinálnak fent rajtuk. Komolyan, balek társadalom.

2017. jún. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Számomra érdekes ennek a témának a fontossága a szemedben! Nem is az dühít a legjobban,hogy a Te fotóddal regisztráltak egy társkeresőn, inkább morfondírozol azon,amin?


Viszont ha tényleg érdekel a kérdésre a válasz: ha nem úgy néz ki élőben, mint a fotón, de bejön, szimpatikus, akkor sem ismerkednék Vele ha kiderülne,hogy más fotójával ismerkedik.

2017. jún. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1 köszi , elméletileg történtek lépések ezzel kapcsolatban :)

#2 hát igen

#3. Nem hiszem, hogy értekezést írtan volna a helyzet fontossági sorrendjéről, csupán feltettem egy kérdést, amiből te következtettél arra, hogy nekem mi a legfontosabb. :)

2017. jún. 6. 21:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy téged akar szivatni, vagy a saját külsejét vállalhatatlannak tartja, de igénye van társaságra, és enélkül tökre magányos lenne, lehet, hogy már próbált saját fotóival ismerkedni. Ettől függetlenül, megkérdezés nélkül használni másnak az arcképét nem túl etikus dolog.
2017. aug. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!