Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel filmeztünk, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel filmeztünk, az ilyen lightosabb kemény jeleneteknél is eltakarta a szemét. Szerintem tök gáz.16 éves a lány. Szerintetek is?

Figyelt kérdés
2010. szept. 11. 18:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Sztem aranyos. ÉS praktikus is mert ilyenkor át kell ölelni ilyen "én majd megvédelek" fejjel és az jó!:D
2010. szept. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ilyenkor egy pasi kéne neki akihez oda bújhat -.-
2010. szept. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
szerintem te vagy a gáz.
2010. szept. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
92%

Szerintem nem. Lehet h nincs hozzászokva.

Ha szerinted gáz akkor miért vagy vele?Örülj h "kinyílt" előtted.

2010. szept. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
és te mégis hány éves vagy? 12?? miaz, h a barátnődre azt mondod, h gáz?
2010. szept. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha horror filmről van szó, akkor megnyugtathatlak, az én barátnőm 20 évesen csinálja azt, hogy befogja a fülét és becsukja a szemét, mikor ilyen rész megy. Szerintem ez nem gáz, hanem nagyon aranyos.


És jól írták előttem, ez tökéletes alkalom egy "én majd megvédelek" ölelésre.

2010. szept. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Kamuuu ***** válasza:
100%

Szerintem b*zi vagy gáz vagy hülye vagy.Nekem ez a véleményem ha már te is meg mondtad róla a véleményed:D

Amúgy mit akarsz micsináljon pl ezt: Ezaaz adj neki és még szét is veri a Tv-t ugye?XDDD

2010. szept. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"lightosabb kemény jelenetek"

Az mi???? :D:D Szex vagy erőszakos jelenet? És tényleg, milyen az a "lightosabb kemény"? Tanulj meg magyarul és angolul is, ha keverni akarod a két nyelvet!

2010. szept. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi a film címe? Én sose tudok megijedni valahogy a horror filmektől. :D

De amúgy válaszolok is:

Nem gáz, nincs hozzászokva, meg ilyenkor kellenél te, hogy hozzád bújhasson, s megnyugtasd. :D

2010. szept. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a gáz. Inkább át kellett volna ölelned. Ha a barátnődre ezt mondod, akkor valszeg nem szereted nagyon. -_-
2010. szept. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!