Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amiért nem enged a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amiért nem enged a barátom netezni, vagy hasonlók, azóta ráfüggök az ilyen dolgaimra, amikor nem vagyok vele. Mit csináljak, hogy ne függjek rá?

Figyelt kérdés

Nem szószerint nem enged, hanem

- sértésnek veszi ha a telomba bújok, mintha ő ott sem lenne

- jelentéktelennek kezdi érezni ettől magát

- tart attól hogy pasikkal csetelgetnék

- folyamat rám szól, érezteti, csak a baj, vagy vita van belőle


Így ezért (és a neten kívül egyéb más dolgaim kapcsán is)a jelenlétében nem csinálom. Vagy csak " engedéllyel",azaz külön szólok neki hogy csak az időt nézem, vagy megkeresem egy szó jelentését a neten, stb.


További következmények a "tiltásból", amikor nem vagyunk együtt, mintha be akarnám pótolni a kimaradt időt, szabályosan ráfüggök a netre, gyakorta akár a tanulás vagy munka rovására (ha caak akkor nem vagyunk egyutt ha munka van vqgy tanulok, igy muszály átütemeznem ezekre az időpontokra a netet stb-t is)


És még tovabbi következmények:

Már úgy érzem, VÉGRE nem vagyunk most együtt, VÉGRE netezhetek.


Az életminőségem (munka, tanulás romlik), a barátommal a "boldogságom" romlik


Megoldás?



2022. febr. 20. 19:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt? Nem az exemmel jársz véletlenül? 😅😅
2022. febr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Még mindig nem értem mit szeretsz ezen a szaron :D Monogám, és? Rajta kívül még többmillió monogám férfi létezik aki nem akarja beszabályozni a párja életének minden kis szeletét. Teljesen idióta vagy ha vele maradsz.
2022. febr. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nem ugy vettem észre hogy rajta kívül sok lenne a monogám ÉS aki engem szeret. A kettőnek egyszerre is kell teljesülnie.


Ez ritka.

2022. febr. 21. 12:13
 14/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ritka, de ha ilyen buta vagy akkor szenvedj csak tovább.
2022. febr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Te már csak tudod engem milyen sokan szeretnek mennyien nem. Ja biztos millio monogám pasi.
2022. febr. 21. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!