Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kocsiban. Szerelmet vall, berak szerelmes zenét, csókolgat engem, rajong. Mindeközben a zebrán átkelő nővel szemez, aki feltűnően nézte őt. Ezt mire véljem?

Figyelt kérdés

Valaki érti ezt?


Épp kifejezi nekem mennyire szeret, örül, boldog, repked énekli a zenével hogy mi örökké együtt, folyamat csókolgatna, én már szinte pirilok, erre előttunk átkel a zebrán egy nő(átlagos idős talán ronda is)aki feltűnően bámulja a párom a jó kocsi miatt, erre a párom feltűnően bámulja őt vissza es elkezdett dobolni is az ujjával amig a nővel szemeztek. Es énekli nekem tovább, csókolgat tovább, hogy te vagy a mindenem örökké együtt. És repked.


Egy pillanat szinte nekem áthúzta az egész "rómeós előadását".


Mi ez az egész?



#nők jelenléte
2022. febr. 21. 12:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/169 A kérdező kommentje:
*szinte pirulok
2022. febr. 21. 12:22
 2/169 anonim ***** válasza:
16%
Egeszseges kan, minden nostenyre ramenne. Nincs itt semmi latnivalo.
2022. febr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/169 anonim ***** válasza:
35%
Miért nem kérdezted meg? Lehet, hogy ismeri a nőt, vagy egyszerűen a pasi-egóját (nem a szexuálisat) simogatta, hogy valakinek ennyire tetszik a kocsija.
2022. febr. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/169 anonim ***** válasza:
80%

#3 12:26 vagyok, én is bámultam már meg valakit kocsiban, szimplán mert a tükröződéstől nem voltam biztos benne, hogy ismerős ül-e benne (akinek tudtam hogy van kocsija, de nem tudtam hogy milyen)


Itt is lehetett hasonló, ő meg csak nézte, hogy a csaj mit néz :)

2022. febr. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/169 A kérdező kommentje:

Nagyon is jol levette azt, hogy a nő a bugyiját eldobná. Ne menjunk bele naivoskodásba.


Ha megkérdeztem volna, letagadná. Semmi értelme nincs ilyenkor kérdezősködni. Mert hülyének néznek, rosszul lattam meg a többi duma.



Az okoz nekem fejtörést hogy és mindezt nem azért mert un nem szeret vagy a kapcsolat végét járnánk, hanem a szerelmes ködben ezt kapni, mi lesz később??


Most ebbe én hogyan lassam bele barmi pozitívat is?

2022. febr. 21. 12:48
 6/169 A kérdező kommentje:
*hogyan lássak
2022. febr. 21. 12:50
 7/169 anonim ***** válasza:
23%

Biztos a kocsija miatt vagy vele...

Tiszta dedó...

2022. febr. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/169 anonim ***** válasza:
82%

Velem rendszeresen megesik, hogy ha bemegyek valahová mindent megnézek. És volt nem egy barátnőm, aki az első alkalmakkor megjegyezte, hogy mennyire nem rá figyelek, és, hogy mi a baj?

Én pedig mindig elmondtam, hogy ez nálam berögzült reflex, mindig megnézem a kijáratokat, kamerákat, őröket, tűzjelzőket, útvonalakat,...

2022. febr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/169 A kérdező kommentje:

7 pont nem. A kocsija inkább irritál engem

8.nem megnézte, hanem "vette az adást"

2022. febr. 21. 13:01
 10/169 A kérdező kommentje:

És viszonozta is.


Mikozben énekli, hogy meghalna értem meg hasonlók.

2022. febr. 21. 13:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!