Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dzseni5555 kérdése:

Nem szerelmes belém?

Figyelt kérdés

A párommal össze kaptunk egy apró dolog nem tetszett és szóltam miatta nem veszekedve mire ő felkapta a vizet és elkezdett ellenezni velem és hantorgatni hogy én elküldtem ide oda valamiért és csak annyit mondtam hogy köszi nem mondtam hogy jaj cuki vagy és azt mondta én olyan sose leszek xd aztán felhozta az exet és azt mondta vele nem beszélt így mint velem én miattam ment rossz irányba es hogy ő baszta el higy a csaj megcsalta … egy éve vagyunk együtt ..

20 L



2022. febr. 5. 06:12
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyébként a lánnyal 4 évig volt de szakításuk óta eltelt másfél év és velem egy éve van
2022. febr. 5. 06:17
 2/9 A kérdező kommentje:
És most bizonygassa mennyire szeret bocsássak meg neki de sajnos nem első eset volt hogy szépeket mondott az exerol vagy hogy egyáltalán felhozta
2022. febr. 5. 06:18
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Hű a csapongó írástól eltekintve nagyjából megértettem.


Hát ennek szerintem több oka is lehet 1)az ember ha ideges mond olyat, amit később megbán. 2)rádöbbent a vita során, hogy az exszel könnyebb volt(vagy csak utólag szépek az emlékek), 3)valóban őt jobban szerette, hiányzik neki, de ezt már akkor korábbi jelekből is észre kellett volna venned, hogy valami nem oké köztetek.


A legjobb, ha nem sértődés megy napokig, ő meg csak bizonygatja, hogy mennyire szeret, hanem normálisan és komolyan leültök megbeszélni és elmondod a kétségeidet. Látni fogod rajta élőben, hogy hogyan reagál, mennyire őszinte. Viszont, ha úgy gondolod, hogy tényleg nem tudta kiverni az előző párját a fejéből, akkor kíméld meg magad egy későbbi csalódástól.

2022. febr. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kuka.

1. Nem mondhatod el, ha valami gond van, mert támad, ahelyett, hogy változtatna.

2. Az exét jobbnak tartja, ő az etalon. Te csak pótlék vagy.

3. Szándékosan mond és tesz olyat, amivel megbánt.

4. Téged hibáztat, rád hárítja a felelősséget.


Ez a kapcsolat egyáltalán nem működik, és nem is fog, mivel nem tudtok semmit megbeszélni. Ilyen pasival nem lehet. Abban igaza van, hogy nem csoda, ha az exe keresett mást és lelépett.


20 évesen eszedbe ne jusson hosszú távon megrekedni ebben a fhstengerben. Öt perc alatt találsz jobbat!

Csak előtte szakíts.

2022. febr. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pedig én több olyan dolgot tettem meg érte mint az a lány másabb voltam hűséges és mindent megtettem olyan dolgokat amiket ő sosem max annyi hogy nem nyálaztam neki mindennap és meg sem értékelt
2022. febr. 5. 08:24
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Tök mindegy mit teszel. Nem fog menni. Kuka. Ez a csávó benned keresi az exet, olyanná akar tenni mint ő. 20 évesen ennél sokkal jobbat is találsz.
2022. febr. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Senior Séf ***** válasza:
71%
Valóban nem szerelmes beléd. De ez nem az ő hibája. Te ne tudod a szerelem olyan mélységét kicsiholni, hogy elfelejtsen mindent és mindenkit.
2022. febr. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hagyd ott és repülj tovább madaram.
2022. febr. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszaitokat bármennyire is faj beismerni de igazatok van
2022. febr. 7. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!