Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőknek szóló kérdés. Kinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek szóló kérdés. Kinek kell egy ilyen fazon?

Figyelt kérdés

Adott egy 33 éves férfi. Anyagilag rendben van, jól fizető állása van, tanult, intelligens, inkább értelmiségi. Albérletben él egyedül, van kocsija, ért a "férfi dolgokhoz".

Feltételezzük, hogy külső adottságai terén bőven eléri az átlagot, jól öltözött, tiszta, ápolt. Megjelenésében, első benyomásra férfias, később a többség szerint kissé furcsa, szokatlan viselkedésű, de jófej, megbízható, korrekt, segítőkész, lehet rá számítani, még humora is van, ezért a legtöbb ember kedveli. Sok szempontból nyitott gondolkodású, de kissé távolságtartó, nem adja ki magát olyan könnyen. A szórakozás többség által kedvelt formái számára nem jelentenek kikapcsolódást (= nem bulizós). Van pár barátja, velük tartja a kapcsolatot. Van néhány hobbija is, amivel munkán kívül leköti magát. Még sportolásra is rávehető! A fent említett partyállatkodáson kívül szinte minden programra nyitott.


Most jön az a rész, hogy azért van egy kis kaksi a palacsintában. 🤣

Szóval fent említett delikvens még soha nem látott bizonyos női testrészeket újszülött kora óta, a.k.a. szűz. Ennek oka gyermekkorában és örökölt génjeiben, ill. az anyjával való terhelt viszonyában keresendő. Hosszas munka eredményeként az anyjával való viszonyát nagyjából sikerült rendeznie, pszichés problémáit is nagyobb részt megoldotta, persze jár pszichológushoz és szed gyógyszert, de ez nem egy olyan dolog, amiből bárki bármit is észrevenne. Életében először érzi úgy, hogy ő egy felnőtt férfi, aki elég jól tudja, hogy mit vár az élettől. Ennek egyik sarokköve az, hogy végre összeszedjen egy normális nőt.


Válaszotok nem fog befolyásolni semmit, de mégis kíváncsi vagyok a gyakori népének ékes szavára!

Szóval ez a fenti csomag így korrekt? Van rá jelentkező? 😅

Kérem csak nők szavazzanak.



2022. febr. 21. 12:35
A kérdező szavazást indított:
Nem olyan rossz ez a csomag, még lehet, hogy be is neveznék rá!
Hát, ha ez a szüzesség dolog nem volna, még talán, de így, nem tudom...
Hát, talán másnak, de nekem nem igazán...
Ember! 33 éves vagy, mit akarsz már az élettől! Hagyd békén az összes nőt és legyen macskád inkább!
27 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%

Kizárt dolog, ez azért nem csak egy "kis kaksi a palacsintában". Mi az, hogy "anyjával való terhelt viszonyában keresendő"? Mi köze édesanyádnak a párkapcsolati sikertelenségedhez, vagy ahhoz, hogy szűz vagy? Kifogás kifogás hátán.

31/N

2022. febr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
#1 A párkapcsolati piac kereslet-kínálati viszonyai (=túl magasak voltak az elvárásaim ahhoz képest, amit adni tudtam volna) és a pszichés problémákból fakadó motiváció hiány az ok. Anyámat meg sem kellett volna említeni, mert csak összezavarja itt a dolgokat.
2022. febr. 21. 12:46
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Engem nem zavarna egy szűz srác, bár folyamatosan ott lebegne a fejem felett, hogy mikor jön rá a "mást is kipróbálnék" korszak. Most is ezért lett vége a 4 éves kapcsolatomnak, mert mikor összejöttünk mindketten szüzek voltunk és én készen álltam volna hozzámenni is, de ő rájött, hogy még kipróbálna ezt-azt. Köszi ebből többet nem kérek.
2022. febr. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%

Első, olvass pszichológiát. Az ellenkező nemű szülővel való kapcsolat sajnos nagyon is meghatározó a későbbi kapcsolatokra nézve. Nekem pl. apám nem volt az életemben, eredménye: 2 olyan kapcsolat, ahol a pasik a minimumot nyújtották, de cserébe mindent elvártak.


Én is 25 évesen kezdtem el rájönni, hogy ez így nagyon - nagyon el van csúszva, és bátran elvárhatom én is a kapcsolatban, hogy tisztelve, szeretve legyek. Hogy ne kenyérmorzsákkal kelljen beérnem a másik részéről.


Az a lényeg, hogy rájön és változtat. Az már jó pont, hogy nem lett belőle nőgyűlölő, mint sokakból ezen az oldalon.

2022. febr. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#4 Voltam régebben nőgyűlölő fázisban is. 😑 De köszi amit írtál, jól esik.
2022. febr. 21. 12:53
 6/18 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem teljesen jó. Hozzám még túl jó is :D
2022. febr. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
#3 Igen, ez előfordulhat. De ha valóban csak az az ok, hogy mást is kipróbálna, valószínűleg meg fogja bánni. Persze lehet, hogy inkább csak nem működött már a kapcsolatotok és egyszerűbb volt ezt mondania, mint feltárni a valóságot. Nagy hiba...
2022. febr. 21. 12:56
 8/18 anonim ***** válasza:
82%

Ez nem olyan egetverő probléma így, ilyen formában. Óriási plusz pont hogy vetted a fáradtságot, és tettél azért hogy kiegyensúlyozottabb, osszeszedett felnőtt ember legyél, egyedül lezárd a gyerekkorodból visszamaradt komplexusaidat, és nem azt vártad hogy "majd jön valaki, aki érzelmileg rendbetesz :)"

Ez tiszteletre méltó, a randizást és szexet pedig jobb későn kezdeni, mint soha.

2022. febr. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
37%

4 nalunk is hasonlo


Apa le se sz.rt, a párkapcsolataimban le se sz.rnak, aki nem csal meg, a minimumot is alig nyújtja de csupán a hűsége miatt megbecsulom es azert hogy nem hagy el, "kenyèr-, szeretetmorzsákért kuncsorgok".


Kérdező nekem nem kellene szűz srác. A többi leírastol is fuggetlen. Eleve nem tanitonéni vagyok, es nem is kisérleti nyul. Plusz a dominansabb fazonok jönnek csak be

2022. febr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33%
Nem vagyok no, nem is zavartam bele a szavazasba. De ember! Aki 33 evesen meg kiemeli az olyanokat, hogy nem bulizos, meg partyallat, az valojaban meg mindig egy tini szinten elo ferfi. Neked itt mar reg lehuztak a rolot, gondolom a valo eletben is ezt tapasztalod. Onnan latszik al eginkabb, hogy nincs eleted, hogy meg mindig nem tudtad tudomasul venni, hogy parkapcsolat nelkul is van elet. Neked mar nem kell energiat tenni a parkapcsolatba. Keress mas helyet a felesleges energiaidnak, keresd meg azt, amitol boldog tudsz lenni egyedul is.
2022. febr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!