Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez valóban a jövő sok kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valóban a jövő sok kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Csak halkan kérdezem! >:)


[link]



2022. febr. 21. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Előző kérdésből loptad?

Nem szép dolog...ejnye ejnye.

2022. febr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 peca1000 ***** válasza:
13%
Szeretném ha így lenne :)
2022. febr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1.-re.


Oda is én raktam ki.

2022. febr. 21. 20:14
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Mostanában igen. Nem divat az manapság az együtt megöregedés, inkább hajtjuk 50 felé is a puncit még egyszer utoljára.
2022. febr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4.-re.


Mert manapság, szerinted hány éves korára jut oda egy férfi...már HA, valaha oda jut, hogy lehessen ÉLETE? Jó kocsi, motor, drága óra, fullos csaj, ...?

Tudom!!! Itt, a Gyakorin, mindenki 23 éves korára vett házat diákmelóból, és most, 25 éves már nyugdíjba készül, mert milliárdos vállalkozó szaGember.

De én most a valódi világról beszélek. Ahol xopol 5-6 évet felsőoktatásban + X évet gyakornokként, és talán 345 évesen elmondhatod, hogy vagy egy szinten. Már ha egyáltalán sikerül.

2022. febr. 21. 20:27
 6/6 anonim ***** válasza:
5, Nem kell sok pénz ahhoz hogy fiatalon nőzz.
2022. febr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!