Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is van egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is van egy kis érzelmi manipuláció ebben a mondatban?

Figyelt kérdés

Idézem: Ha ennyit jelentek, keress mást nyugodtan.


Előzmény: jeleztem a párom felé, hogy keveslem az üzeneteit. Azt mondta, hogy nem ér rá majd ír ha tud. Mondtam neki, hogy rendben én viszont igénylem a társaságot. Elmegyek egyet sétálni az egyik barátommal. ( Férfi egyébként) . Erre kaptam ezt az üzenetet.


Úgy érzem mintha manipulálni akarna. Most nem tudunk találkozni, külön városban élünk. 23/N 26/F


2020. nov. 19. 14:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
34%
Nincs. Te játszmázol.
2020. nov. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
77%
Mennyi az amit te keveselsz?
2020. nov. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem meg te kezdted a manipulációt.


23L

2020. nov. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
88%
Az én párom se tud mindig egyből írni, sose akadtam fenn ezen, mint ahogy én se tudok mindig egyből reagálni. Van életünk egymás mellett is, dolgozunk, otthoni teendőket csinálunk, nincs a nap 24 órájában a telefon a kezünkben, de attól még szeretjük egymást és fontosak vagyunk egymásnak.
2020. nov. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
64%
Én se viselnék el egy olyan nőt, aki hisztizik a több üziért, majd amikor képtelen elfogadni, hogy dolgozom, elmegy más pasival.
2020. nov. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
69%
Veled sem lehet jó kapcsoaltban lenni...
2020. nov. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Napi három üzenet. Felhívni sem lehet, konkrétan csak írásban kommunikálunk. Nem volt ez mindig így de így alakult. Nem szeret telefonálni már azt mondja. Mikor együtt laktunk más volt, de én maradtam ő meg munka miatt, elment. A koronavírus miatt sem tudunk találkozni és már beleroppanok.
2020. nov. 19. 14:09
 8/30 anonim ***** válasza:
43%
Szóval nem ér rá szerencsétlen veled üzengetni a semmiről, erre te bejelented, hogy elmész egy másik csávóval sétálgatni. De most azért szidjuk az "érzelmi manipulátor" pasidat. Inkább te vagy az, aki egy tini szintjén van...
2020. nov. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
90%

Ez sima sértettség. Én nem szeretem az ilyen odavetett mondatokat, mert semmire nem vezetnek. Emellett ez a "ha ennyit érek..." érzelmi zsarolás. Ha nem hisztizne épp, akkor azt mondta volna, hogy nem esik jól, hogy... vagy, hogy úgy érzem lecserélsz azzal a pasival, vagy bármit ami konkrétan a fejében van.

Persze ebből nem tudjuk, hogy milyen stílusban adtad elő a problémád, hogy korábban hányszor és hogyan jelezte, hogy nem tetszik neki, hogy más pasikkal is el vagy stb.

Összességében annak amit te csinálsz az az üzenete, hogy "ha te nem, majd más szórakoztat", kvázi lecserélhető a párod. A párod meg nem kommunikálja normálisan az érzéseit, hanem hátulról akar a tieidre hatni. Egyik se szerencsés.

Inkább álljatok neki normálisan megbeszélni a dolgaitokat.

2020. nov. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
51%
Az igazi jóban rosszban kitartunk egymás mellett kapcsolat.. Jön egy kis gebasz, most pont a vírus és már jöhet is a másik kan. De szemét barátod van.. 🤦‍♀️
2020. nov. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!