Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsássak meg neki?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő a parommal lassan masfel éve egyutt vagyok (távkapcsolat) es kiderult hogy amikor 2 honapja voltunk egyutt kb, friss volt a kapcsolatunk mas nonek akivel akkor beszélt neha, flörtölt is, irt olyat hogy velem nem igazi kapcsolata van csak távkapcsolat ami azert jo hogy ha nincs mas tud kivel beszelgetni osszebujni talalkozni, eközben nekem tolta a szep szövegeket hogy velem akar lenni stb. Ez egy kb 1 eves sztori csak most derult ki, azota nem beszélt ezzel a novel es most sem beszel massal rajtam kivul megmutatta. De eleg rosszul esett hogy igy vélekedett a kapcsolatunkrol. Azt mondja akkor meg nem gondolta hogy komolyra fordulnak a dolgok de velem akar csaladot alapítani engem akar orokke stb amit elhiszek neki mert tenyleg latom rajta hogy szeret es tervezünk idén osszekoltozni hogy ne legyünk távol. Jelenleg elegge megbántott ez a dolog es rosszul esik. Szerintetek tulreagalom? Vagy jogosan esik rosszul ?

Helyesírásert bocsi

Koszi elore is



2022. febr. 22. 11:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
Én se tudnék neki hinni. Nagyon bántó. Adj még időt magatoknak szerintem. Majd meglátod.
2022. febr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg most is tavkapcsolatban vagytok honnan tudod, hogy nem azért van veled, minta mikor csak két hónapja voltatok együtt?

Egy ilyen emberben én már nem tudnék bízni. Valószínűleg azért jó neki a távkapcsolat, mert közben más nőket is hulyithet úgy, hogy közben nem bukik le előtted.

Miért csak most, 2 év távkapcsolat után akar összeköltözni?

2022. febr. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Kukáznám.
2022. febr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
En is ettol felek. Ossze akarnánk költözni csak van koztunk 150km es foleg anyagi okok miatt nem tudott felkoltozni vidékről Bp-re de tervben van mindenkepp mert megmondtam neki hogy nem akarok eveket varni, itt tobb a munkalehetőség is Pesten.
2022. febr. 22. 11:21
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Hogy derült ki ez a dolog?
2022. febr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Ugy derult ki hogy megmutattuk egymásnak a telefonunk csak szorakozasbol es o engedelykeresekbe tette anno ezt a not hogy ne lassam meg
2022. febr. 22. 11:24
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel simán beszélhet vele más platformon is, de aki egyszer ezt megcsinálja máskor is...
2022. febr. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Helyedben a jelenlegi kapcsolatot értékelném és az alapján döntenék. Ha 1,5 év után is csak hétvégi, hovegi szerető lennék, akkor keresnék tovább.
2022. febr. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy jogosan esik rosszul, az nem is kérdés. Nekem egy ilyen alapjaiban ingatná meg a bizalmam. Nem tudom túl tudnék-e jutni ezen, nagyon jó kapcsolatnak és nagyon nagy szerelemnek és tettekkel bizonytásnak kellene lennie hozzá. Megalázva érezném magam és olyannak, akivel nem is akartak összejönni, közbe hazudott nekem, és ráadásul egy másik nőnek beszélt ki így engem. Súlyos dolog, én távkapcsolatban nem tudom elképzelni, hogy lennék valakivel olyan szinten, hogy ezen túllépve esélyt adjak neki. De ezt már te tudod.
2022. febr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
En alapjáraton nehezen tudok bizni mivel volt mar olyan hogy eljátszották a bizalmam es igen, most is meginogott. Különösebb gond nincs koztunk egyébként, a távolság szulte gondok amik a legrosszabbak
2022. febr. 22. 11:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!