Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bocsássak meg neki?

Figyelt kérdés

20L és 22F, 2016 óta együtt, én vagyok a lány

Szóval a barátom az első akivel lefeküdtem,neki előttem volt 2 nője.

Az egyik egy tinderdate volt, a másik akivel először volt nemrég derült ki hogy a legjobb barátjának a huga. És ezt titkolta. Teljesen ki vagyok,mert rengetegez bulizunk együtt a legjobb barátjával meg a tesóival és akkor a csaj is ott van. A ciki, hogy a pasimnak vele alig állt fel, ergo a csaj is a faszim legjobb barátja is impotensnek gondolja?

Irtó idegesítő és tényleg az hogy 4 évig titkolta hogy ez a csaj volt neki az első.... Átverve érzem magam és nagyon szarul



2020. ápr. 21. 01:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Öö nem igazán értem mi az átverés és azt sem h miről beszélsz. De természetesen egy évekkel ezelőtti teljesen lényegtelen ***ság miatt dobd is el a 4 éves kapcsolatod is ha lehet. Utána jöhet pár évnyi depi. Most komolyan..
2020. ápr. 21. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noren1989 ***** válasza:
100%
Én sem értem, mit kell megbocsàtani? 😂 Hogy előtted is volt nője, vagy hogy létezett? Ha nem kamu, keress egy szakembert magadnak, mert baj van a toronyban...
2020. ápr. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Na megint megy a hiszti, mert valimibol mindig problémát kell csinálni. Az exe és? Itt neked aztán semmi jogod vagy alapod megsertodni, szakítani vagy atverve/szarul érezni magad.... A múlt az múlt, mi lenne ha inkább felebrednel és észre venned h itt csak a te gondolkouasoddal van baj és a saját életed nehezited és rontod el ezzel. Amúgy se titkolta de miért is mondta volna el h kivel mikor meddig volt együtt szegrol végig. Az nem érdekel hányszor és hogy csináltak?.... Vagy h hányszor és mire szokott rá rántani?
2020. ápr. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak mert biológiailag felnőtt vagy, még nem vagy az automatikusan agyilag is. Mit kellene megbocsátani? Volt a csajjal, na és. Nem működött, mindenki továbblépett. Nem hiszem, hogy impotensnek van gondolva ettől, te meg olyan dolgon pörögsz, amihez nem sok közöd alapjáraton. De ha emiatt dobni akarok a pasikád, tedd, legalább kap egy esélyt egy normális nő mellett.

31n

2020. ápr. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne bocsáss meg neki, hagyd ott, de azonnal.

Megváltás lesz számára megszabadulni egy ilyen ostoba, hisztis, féltékenykedő pi. csától, mint te.

2020. ápr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nem az a problémája,hogy volt előtte is más. Hanem hogy nem volt őszinte vele a párja évekig,titkolózott. ( főlegg hogy egy baráti társaság,jóba vannak stb.) Mindenki tud róla,csak a saját párja nem. Szerintem ez gáz. Szerintem egy kapcsolat alapja a kölcsönös bizalom,őszinteség és kommunikáció...
2020. ápr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Nem értem miért vagy ki akadva azért mert előtted volt nője az már a múlt. 4 éve együtt vagytok és csak ez számít a múltat el kell felejteni. Az számít, hogy veled milyen és hogy szereted-e.
2020. ápr. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok híve a párkapcsolati leltarozgatásnak.

Ha volt valami fontos, úgyis szóba kerül.


Azt azért megértem, hogy egy társaságon belül pont a párja nem tud valamiről.


De miért érdekes, hogy impotensnek nézik-e a pasikat.

Nekem úgy tűnik ez zavar a legjobban.

De már nem az?

Akkor meg örülj, te vagy a jobb!

Mellesleg ilyen fiatalon az elég aggasztó dolog lehet.

2020. ápr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!