Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vagy bocsássam ezt meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy bocsássam ezt meg?

Figyelt kérdés

A barátommal ugyan egy ideje nem tudtunk találkozni sem, mert külföldön dolgozik, de előtte is, meg azóta is, minden rendben volt, tényleg bármikor lehet rá számítani, törődő, tényleg tökéletes pasi.


Csakhogy ma rájöttem valamire.

Tavaly nehezményezte a fiú barátaimat, mert hogy neki nincsenek lánybarátai, és szerinte ez is a normális. Én pedig úgy éreztem, ez esetben nem lenne fair ez fordítva, így kevesebbet beszéltem utána velük, eltávolodtam kissé. Úgy éreztem, ő az igazi, és nem akartam emiatt elveszíteni meg megbántani.


Erre kiderült, hogy bizony vannak lány barátai, amire úgy jöttem rá, hogy feltűnt, hogy egy csak több képe alá is kommentelt instagramon, és a barátom is minden képét lájkolta, illetve, találtam még 1-2 ilyen lányt. Azt mondta most, hogy szaktársai voltak az egyetemen (19-ben végzett). És utána szembesítettem ezzel, mondta, hogy ez nagyon nem volt így igazságos, neki is el kellene fogadnia, és nem is érti, miért mondta ezt akkor tavaly..


Iszonyatosan ki vagyok most akadva. Mert hazudott nekem, és végignézte, ahogy hajlandó voltam miatta lemondani baráti találkozókat, miközben ő ezt végig titokban tartotta.. Szerintem ez undorító. Nem tudom, ezek után hogy tudnék bízni benne a jövőben, ki tudja, miben hazudott még, vagy tényleg csak barátok-e ezekkel a lányokkal..


Ti mit gondoltok? Én fújom csak fel nagyon?


25N


2021. ápr. 23. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Törődő, tökéletes pasi, aki közben kettős mércét alkalmaz és hazudozik.. Ezt a tökéletességet gondold át még egyszer.
2021. ápr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ilyen pasi közel sem "tökéletes" aki irányítani akar téged. Aki megmondja, hogy kivel barátkozz meg kivel ne. Aki megpróbál kisajátítani..az ilyesmi nem szokott jól végződni!:) 23f
2021. ápr. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem is az a baj, hogy igazságos-e vagy sem (tényleg nem igazságos), hanem az, hogy eleve nem korlátozzuk, kivel találkozik a párunk, hisz nem a tulajdonunk. Az ő sunyisága már csak hab a tortán.
2021. ápr. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nevetséges. Én 15 éve házas vagyok és mindig is voltak barátaim és haverjaim is. Van olyan, akivel 20 éve baráti kapcsolatban vagyunk. Igaz, a férjemmel is jóban van mindegyik, sokukkal már barátok is.


Én az ilyesfajta kontrollt nem bírom és nem is viselném el.

2021. ápr. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!