Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan fogjak magamnak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogjak magamnak egy ideális pasit vagy egy közepes Ő-t?

Figyelt kérdés
Vannak rengetegen akik szerelmesek belém (11 éves vok) de én olyan ritkán vagyok igazán szerelmes.minden pasinak van valami rossz tulajdonsága pl: elfelejti a randikat,azért szakít velem mert a kezét fogtam,elfelejti hogy egy hónapja együtt vagyunk stb.
2010. szept. 11. 20:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a korban hozzád illő fiúk még nincsenek olyan értelmi szinten, hogy normális fiút könnyen találhass. Persze fiúk között is vannak kivételek, de nagyon ritka. Egyébként pedig úgy, hogyha tényleg az igazit keresed, akkor úgy válassz, hogy beszélgetsz vele sokat, és egyezzen az elképzelésetek a világról. Az nem baj, ha másban különböztök, de az jó, ha legalább abban egyetértetek, hogy milyen egy jó kapcsolat, és hogy mit hogyan érdemes csinálni az életben.


Én megértelek, mert én is 11 évesen már majdnem ugyanolyan értelmesen gondolkodtam, mint most, csak a tapasztalatom volt kevesebb. Pedig én már 10 éves koromban dolgoztam, előtte házimunkában segítettem. Szóval munkatapasztalatom, beilleszkedési tapasztalatom, sporttapasztalatom is volt már annyi idősen, de saját magammal kapcsolatban nem volt elég tapasztalatom. Ettől még tudom, hogy már akkor is sokkal felnőttesebben gondolkodtam, mint mások. Ezt még a pedagógus nagymamám is megjegyezte. Nyilván fejlődtem és jobb ember lettem azóta, de attól még vannak koraérő emberek. :) Viszont értelmes fiút kifogni, aki ennyi idős... na az nehéz, mert sokaknak még csak a számítógépezésen meg a szexen jár az esze. Keress intelligens, megbízható, és vidám fiúkat. :)


21/L

2010. szept. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!