Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny lányok! Ti a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny lányok! Ti a pasitokkal mégis hogy jártok ki strandra?

Figyelt kérdés

🤣🤣

Ez most jutott eszembe a kérdéseket olvasgatva meg hogy jön a jó idő.

Nagyon érdekelne :D


2022. febr. 22. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ő a napon, én az árnyékban.
2022. febr. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Fürdőruhában! :)
2022. febr. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bikiniben, furdonaciban
2022. febr. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Én vagyok az árnyéka vagyok... De pechere volt rá precedens, hogy ő dohányzott a haverjaval utánam meg megindult egy elég helyes, sportos pasi... Utána fordult a felellas 😂 mosdóba nem mehettem el
2022. febr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
98%

Mondjuk alapból nem jönnék össze olyannal, aki nem bírja kontrollálni magát, ha női testet lát.

Nézelődni lehet kulturáltan is, engem nem zavar, nem leszek emiatt féltékeny (sőt, nőként én is szoktam), de proli bámulás-nyáladzás nem fér bele, se strandon, se utcán, se máshol.

2022. febr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok féltékeny, úgy megyünk ki strandra hogy fogjuk magunkat kisétálunk, vagy kocsiba ülünk, és ki megyünk. Azt csinál amit akar, nézelődjön. Viszont én nem égetem magam egy kiéhezett pasi mellett, aki már zavarbaejtően, ijesztően megbámul másokat, tuti kidobnám.
2022. febr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 válaszolóval értek egyet. Van szeme, használhatja, én is használom, de kulturáltan!
2022. febr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még jó higy nem vagyok féltékeny tipus. Na meg a párom sem ad okot rá. Hétvégén is voltunk fürdeni, nekem nem tünt fel, hogy a csajokat nézegette volna.
2022. febr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
24%
Nagy fenekű nőket meg kell nézni..a termékenység jele..
2022. febr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!