Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor még nem költöztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor még nem költöztetek össze a párotokkal és sokkal jobban keresett, mint ti, nem volt köztetek esetleges "bérfeszültség"?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy a hétvégi szórakozás vagy közös programok, vagy akár a nagyobb tételű bevásárlás esetén is sokkal többet kellett kiadnotok, hisz amellett, hogy otthonra is kellett vásárolni, úgy a párotokhoz is bevásároltatok közösen, ment pénz szórakozásra és közös időtöltésre.
2022. febr. 22. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kinyitottam a számat, ha valami nem fért bele.
2022. febr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért mert a párod jobban keres neked nem kell túlköltekezni. Ha olyan agyatlan, hogy képtelen felfogni, hogy neked x elkölthető pénzed van és kész, hanem elvárja, hogy olyasmit finanszírozz amire nem telik neked, akkor bocs, de te vagy a hülye, amiért nem küldöd el a pitsába.
2022. febr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért vásárolsz be a párodhoz? Max akkor ha ott esztek közösen. De amit oda veszel, azt már nem kell megvenned otthonra.

Másrészt meg ha neked nem telik minden hétvégén bécsi kiruccanásra, akkor ezt miért nem mondod el neki? Szerintem egyszerűbb most az elején tisztázni a helyzetet, mint hitelbe verni magad, aztán magyarázkodni, mikor jönnek a bézbózütő kezelők.

2022. febr. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert 7-ből 4-5 napot ott vagyok, akkor én is használok wc papírt, fogkrémet, stb.
2022. febr. 22. 13:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem volt feszültség. Az összeköltözés előtti időszak első felében én kerestem jobban, a költségek 70-80%-át én álltam (én vagyok a nő). Nekem ez teljesen rendben volt, tudtam, milyen helyzetben van a párom, így elég volt az, hogy láttam rajta az igyekezetet, hogy amennyire lehet, ő is kivegye a részét. Aztán fordult a kocka, és utána ő állta a költségek nagyját.
2022. febr. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!