Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudnék tenni, ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni, ha a párom családja ennyire nem kedvel?

Figyelt kérdés
A párom és én 3 éve vagyunk együtt. Úgy érzem a testvérei nem kedvelnek. Én sosem vagyok meghívva a családi össze röffenésekre, merthogy szűk családi körben lesz tartva. A páromat a családom minden aprócska eseményre meghívja. Mindig befogadóan álltak hozzá. Én igyekeztem megkedveltetni magam minden erőmmel, de mégiscsak sok a korkülönbség köztem és a testvérei között, nem vagyunk ugyanaz a korosztály. Ha van valami esemény, egy jobb fajta bort viszek a férfiaknak, a nőknek pedig egy csokit, vagy bonbont, a gyereküknek is viszek mindig egy plüsst (mondjuk szülinapjára, vagy karácsonyra). Én sosem kaptam viszonzásul semmit, amit nyilván nem várok el, de azért egy meghívást csak-csak.Mindig kedvesen álltam hozzájuk, minden apróságra odafigyeltem mégsem kedvelnek. Alapvetően én egy visszahúzódó, félénk ember vagyok, akivel könnyű jóban lenni, mert nem vagyok szűkszavű , ha egyszer beszélgetésbe kerülök , csak kezdeményezni nem merek. Mit kellene tennem?
2022. febr. 22. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Rájuk hagyni. És végre elfogadni, hogy, bár te megtettél mindent, ők azok, akik nem partnerek. Én innentől se csokit, se bort, se semmit nem vinnék. Nagy ívben tojnàm le az egész bagàzst. Különben, ha tényleg érdekel és neked ennyit számít a dolog, a párod tud puhatolózni, miért nem kedvelnek. Na meg ő is az, aki ez ellen fel tud szólalni.
2022. febr. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadod, hogy a pároddal vagy együtt,nem velük. Nem kell ahhoz jóba lenni velük, pláne ha ők nem tesznek érte semmit. Engem is sokáig bántott,hogy a párom tesója nagyon távolságtartó velem,de már nem érdekel. Szülőkkel úgyhogy elvagyunk, olyan semleges viszonyban. Mindezek annak ellenére,hogy mindig azt hangoztattaák,ők mennyire összetartó, befogadó család. Úgy tűnik,csak én nem férek annyira bele :D
2022. febr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a párodnak kellene megoldani, vele beszélj. Neki kellene kezdeményeznie a családjában, hogy szeretne téged is elvinni.
2022. febr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem is írják. Max a párod aki ezt megtudja érdeklődni.

De el kell fogadni hogy ez van és nem rástresszelni.


Nálunk fordítva van: tesóm és a párja 2 éve együtt. Nem mondom hogy mi egyszerű eset vagyunk (na de melyik család az?), de alapvetően nagyon nyíltak és befogadóak. Ennek ellenére tesóm párja sokszor távolságtartó. Ha kap valamit sokszor nálunk hagyja (meg együtt lakunk, ill ők nem élnek együtt), ha mi főzünk valamit abból szinte sose eszik amik apróságok, de ezek olyan dolgok amik szerintem ilyen apró célzások v jelzések. Illetve ezen felül is vannak dolgok.


Szóval mi a család nyitottak vagyunk, de a tesóm párja távolságtartó.


Nekem speciel kicsit rosszul esik, mert én családtagnak tekinteném, mégiscsak ő az a nő akivel a testvérem a jövőjét tervezi, akivel gyereket akarna, tehát lehet ő lesz az unokahugom/öcsém anyja. Stb stb.


DE el kell fogadni, ha a másik fél nem akarja, nem vágyik erre, nem lehet ezt ráerőltetni. Kellemetlen lehet.


Puhatolózzon a párod. Többet nen tehetsz. Illetve ne invesztálj bele mérföldekkel többet mint ők. Nem éri meg.

2022. febr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hívnak meg, akkor hiába mész oda ajándékkal, nem leszel szívesen látva
2022. febr. 23. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Remélhetőleg fordítva is betartják, és ők sem fognak hozzátok járkálni a későbbiekben sem. Én hagynám a francba őket.
2022. febr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Én ennek nagyon örülnék, legalább nyugodt életünk lenne :)
2022. febr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

salute_by - köszi a két privit, sok érdekes dolgot megtudtam a családotokról :D


Mielőtt mocskolódsz (vagy 10 soron keresztül), illene megkérdezned, hogy hétehlye, ismerjük egymást?


#7-es.

2022. márc. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Privi a kérdezőtől:

Ott meresztitek a pics.tokat anyad lakasan a 4 eves kislannyal!Normalisak vagytok? Mer bssztok dolgozni!!!Es meg ti itelkeztek meg jobb lenne nelkulem? Lesrom Elvi ezt megfogja tudn :)))) felbssztatok es most szolok neki h elaruljam mekkora egy csicska vmelyik tesoja aki gyakori kerdeseken irogat a kerdesem ala ahelyett h menne aztan keresne maganak munkat!


Igazán épületes, nem is értem, miért nem akarnak látni. ;)

2022. márc. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!