Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom pszichológushoz akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom pszichológushoz akar küldeni, mert a családja szerint nem vagyok normális ezek miatt?

Figyelt kérdés

Sokszor kiakadtam a párom szüleire, mert úgy érzem, hogy túl sokat ugráltatják, és nem hagyják, hogy a saját életünket éljük. Felsorolnék pár példát:

- Volt, hogy haza kellett mennie reggel 6-kor hétvégén, hogy a szüleinek vigyen friss kenyeret, a szüleitől 5 percre található boltból. A szülei kb 40-60 percre laknak.

- A szülei 2 hétre nyaralni voltak, ezért addig nem jöhetett át, mert az állatokra kellett vigyáznia.

- Az anyukája most vett autót, a férjétől, és a barátomnak 3 hétre haza kellett költöznie, hogy az anyukájával járjon vezetni.

- A páromnak haza kell mennie ennie az ebédből, vagy házi pálinkát innia, amikor ők szólnak, különben megsértődnek.


Valamint amiatt is kifejeztem a nem tetszésemet, mert a labrador kutyájukhoz sokkoló nyakörvet tartanak, mert nem volt idejük megnevelni.

Mikor elég erélyesen sokadik alkalomra elmondtam a páromnak a nem tetszésemet a szülei viselkedésével kapcsolatban, a párom egy napra letiltott, úgy hogy tudta, hogy beteg voltam, és lehet lázam is volt.


Szerintetek is túlreagálom a szülei viselkedését, és én vagyok a rossz?



2022. febr. 9. 15:19
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy a párom 27/F, én pedig 25/L vagyok. Én egyedül lakom albérletben, ő pedig a szüleivel él.
2022. febr. 9. 15:20
 2/26 anonim ***** válasza:
93%
Nem reagálod túl. De ezek sajnos megváltozhatatlan problémának tűnnek, ha a párod nem hajlandó leválni a szüleiről. Életképtelen lesz így, önálló életre alkalmatlan. Szerintem menekülj, amíg lehet.
2022. febr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
84%

Hát ez marhajó :)


Háát drága kérdező, ha te ezzel a faszival maradsz akkor idegbeteg és szomorú élet vár rád.


Nem fogsz tudni tenni semmit.


És mint mindenhol máshol is, ha 1 ember áll 4-el szemben ott tuti azt az 1-et tartják zakkantnak.


Szóval jobb ha menekülsz.

2022. febr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
10%

Minden emberhez hozzatartoznak a felmenoi..


Exemmel(40 feletti) minimum heti szinten kellett az anyjáéknál vacsoraznunk meg allandoan jopofizni majdnem napi szinten setaltatni exem kutyáját mert atvitte az anyjához stb


A mostani baratom (38)meg egyenesen a szuleivel él..


Az exem elotti exem(28) meg az anyjával egyutt akart engem arra ravenni hogy náluk lakjam meg oda szüljek meg vigyem nekik oda a csok-ot stb..



Nincs ferfi szülők nelkul:(

2022. febr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
86%
Hát abból a szempontból igaza van, hogy nem vagy normális, de nem azért, mert ezek nem tetszenek, hanem mert még nem rohansz hanyatt-homlok ettől az anyuci pici fia pasitól. Még ha aranyból van is a farka, nem éri meg az időd pazarolni rá, egy ilyen kisfiúval (nem férfi) soha a büdös életben nem számíthatsz egyenrangú, felnőtt, közös életre.
2022. febr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%

Csatlakozom a fentiekhez.

Menekülj!

2022. febr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%

Az ilyeneknek hogy a fenébe jut csaj?!

(Van barátnőm, szóval ezt nem irigységből írom)


Általában a férfi az, aki kiáll a kapcsolatért, támogat, nem tiltogat meg papucskodik.

Ez de kiábrándító...


Pszichológushoz meg az anyját küldözgesse

2022. febr. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
89%
Én elmennék a helyedben pszichológushoz, hogy kiderítsem miért jövök össze ilyen balfaszokkal és mi tart benne egy ilyen szar kapcsolatban.
2022. febr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
86%
Ebből az állatokra vigyázás jogos, a többi hülyeség. Főleg az utolsó, habár sajnos életszerű szituáció a "kötelező innod, különben szar ember vagy" felfogás, egyes falusi rétegeknél.
2022. febr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem leírni, hogy a barátom mikor 1 hónapra ide költözött, megkérdezte, hogy akarok-e gyereket, mert a szülei majd rá fognak kérdeni, és ha nemet mondok, azt fogják mondani, hogy instabil vagyok.
2022. febr. 9. 15:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!