Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leköpött a férjem, válnom kéne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leköpött a férjem, válnom kéne?

Figyelt kérdés
A lényeg:nem vagyok álszent, veszekedtünk, mire én leöntöttem egy flakon vízzel és meg is ütöttem őt párszor, erre ő arcon köpött és elment..nagyon megalázónak érzem, még akkor is ha én kezdtem. Félek hogy egyszer meg is ütne,elég félelmetesen jött felém mikor leköpött.

#válás #férj #Leköpött
2022. febr. 24. 11:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
98%
Megérdemlitek egymást.
2022. febr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted neked jogos, hogy leöltötted és megütötted?

Már bocs, de én femináciként sem látom úgy, hogy bárki üthet. Ha te ütsz, had védekezhessen.

2022. febr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért, mit képzeltél? Provokálod és majd áll , mint a f4sz és tűri szótlanul? Gondolom ő is piszok megalázónak érezte az egészet.
2022. febr. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
94%
Igen. Az ő érdekében.
2022. febr. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
98%

Nőként mondom, hogy inkább a férjednek kéne vallnia.

Leköpött, undorító dolog, de az még rosszabb, hogy te megütötted.

A férfi ne verjen nőt, de ez fordítva sem igaz. Nem várható el, hogy valaki tűrje az ilyet csak mert a másik fél nő.

2022. febr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy volt annyira férfi hogy csak egy köpést kapjál. Ha bántod van okod félni, hogy vissza üt te barom.
2022. febr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Tehát kezet emelsz rá, és te akarsz válni? Tudod mit jelent ha leköpnek? Hogy megvet az illető. És úgy gondolom, jogosan vet meg a férjed ha ilyen hisztériázós-agresszív vagy, az meg vicc hogy te érzed sértve magad a viselkedésed után.
2022. febr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
94%
Na, luszillánál és ármándóéknál eksön van.... :))))
2022. febr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Igen, válj el, szabadítsd meg magadtól szegény férjedet. TE leöntöd egy flakon, vízzel, TE megütöd, és akkor utána még te??? vagy megalázva? Meg te félsz, hogy egyszer visszaüt??? Amikor most is meglett volna minden oka rá, mégsem tette? És még te nem vagy álszent?

A veszekedés okát persze nem írtad, hogy egyáltalán valami nagyobb dolog volt, vagy valami pitiáner bagatell dolog, de mindenesetre a 3# válaszolóval teljesen egyetértek: azt vártad volna, hogy majd szépen tűri a viselkedésedet, mint valami birka? Mert akkor meg most az lenne a bajod, hogy papucsférjként viselkedett.

2022. febr. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Előtte még jelentkezzetek be a Mónika showba.
2022. febr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!