Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leköpött a férjem, válnom kéne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leköpött a férjem, válnom kéne?

Figyelt kérdés
A lényeg:nem vagyok álszent, veszekedtünk, mire én leöntöttem egy flakon vízzel és meg is ütöttem őt párszor, erre ő arcon köpött és elment..nagyon megalázónak érzem, még akkor is ha én kezdtem. Félek hogy egyszer meg is ütne,elég félelmetesen jött felém mikor leköpött.

#válás #férj #Leköpött
2022. febr. 24. 11:13
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
21%
Én a helyed örülnék, hogy csak leköpött, és nem az esti híradóban szerepelnél, mint akit baltával feldarabolt a férje. Mert ezek után neked az lenne a méltó büntetés.
2022. febr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim válasza:
89%
#12, ez azert messzemenoen drasztikus kinyilatkoztatas, remelem csak viccnek szantad. Azonban en is ugy gondolom, hogy a ferjed nem koteles elturni, hogy bantalmazod, a lekopes meg valoban azt jelenti, hogy megvet. Ha visszautott volna, tobb okod lenne a valason gondolkodni, igy leginkabb azon erdemes, hogy te miert ugy akarsz megoldani egy vitat.
2022. febr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem dugnotok kellene.
2022. febr. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
57%

Ennyiből még nem látunk bele a kapcsolatba viszont SAJÁT tapasztalat alapján nem szabad annyiban hagyni. Vagy oldjátok meg, vagy lépjetek tovább. Velem is ez történt. Egyre durvább volt, majd terhesen is megütött. Most válunk.

Illetve igen, megalázó maga a köpés de azt ne felejtsd el, hogy te kezdted. Ha nem öntöd le, nincs köpés.

2022. febr. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
76%

Jajj, nehogy elváljatok! Annyira megérdemlitek egymást!

2022. febr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki jobban jár ha elváltok. Ez iszonyú gáz, ha már idáig eljutottatok lehúzhatjátok a wc-n a házasságotokat. Veszekedés és veszekedés közt is van különbség.
2022. febr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
100%
Hát most a köpés itt szerintem csak a jéghegy csúcsa, ha egyáltalán a csúcsa, alapvetően ha ilyen szinten "kommunikáltok" egymással, már amiatt is válni kéne.
2022. febr. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
64%
Amikor smároltok, az szerinted nem nyál? Még jól is jártál fizikálisan; az más kérdés, hogy lelkileg sokkolt ez a fajta köpet átadási technika. Én azt is utálom, ha valaki felemeli a hangját és azzal akar valakit elnyomni; A haragból és indulatból vizes öntözgetések és ütögetések pedig a szimpla butaság. Örülj neki, hogy nem kenődtél a falra utána . Gyerekkoromban lerúgtam a gátról az osztálytársnőmet, aki a szerelmem volt, mert felemelte a hangját számomra teljesen érthetetlenül....mintha nem lehetne velem bármit is megbeszélni; pedig de. Persze akkor még általános iskolás voltam úgyhogy most már nagy ívben leszarnám az értetlenségét és odébb állnék. Minek kell beleállni és belekezdeni az ilyenbe? Gondolkodj már. Ahogy azt fentebb valaki megírta: megérdemlitek egymást, de én az ilyen emberek gyerekeit nagyon sajnálni tudom.
2022. febr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
88%

"Amikor smároltok, az szerinted nem nyál?"

Aha, akkor valójában nem is leköpte, hanem megtávcsókolta :D

2022. febr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%
19. igen; szerettem volna rátapintatni a kérdezőt az Élet szép oldalára. Hogyha egy olyan ember köp le, akibe szerelmes vagyok, akkor az eléggé erotikus. Persze nem mindegy az előzmény és a miértek.
2022. febr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!