Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan helyzet, amikor eredményes féltékennyé tenni a másikat?

Figyelt kérdés

A: Van olyan eset, amikor eredményes az, hogy szándékosan féltékennyé teszed a másikat. Nem durva dolgokról van szó, csupán arra gondolok, hogy ha a másik fél szembesül azzal, hogy másnak is kellenél, vannak lehetőségeid, és ha továbbra is rosszul bánik veled és nem törekszik az érzelmi biztonság fenntartására, akkor akár más karjába is kergethet téged, az lehet észhez téríti, és a végén egy kiegyensúlyozottabb kapcsolatotok lesz.

B: Szándékosan féltékennyé tenni valakit mindig gyerekes és aljas dolog, ami az esetek 99%-ában eltávolítja egymástól a két felet.


2022. febr. 24. 14:25
A kérdező szavazást indított:
A
B
22 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
A leges legalja ezt csinálni
2022. febr. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
A manipuláció és a játszmázás nem csak aljas dolog, hanem teljesen ostoba is mellé, mert sose vezet semmi jóra.
2022. febr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%

En ugy látom van.


Naivabb srácoknal pl


Kollegámat(23n) elhagyta a párja(25f).

Kollegam se nem szép se nem bomba,.olyan semmilyen. A srác helyes építész, stb ezer nője lehetne, de talán még csak 2 nővel volt életében.


Szoval szakitottak.

Es csak az miatt ment vissza hozzá a srác, mert rosszul esett neki a csajt másik pasival látnia.



Nem tudom meddig lesz életképes a kapcsolatuk mert csak birtoklási vágyra nem lehet alapozni.

Exemnél ugyanez volt(szakitott velem nem szeretett stb) hogy CSAK akkor kellettem neki mikor meglátott mással. En erre nem-et mondtam. Aki csak akkor szeret hogy ne legyél mással, az valojában nem szeret. Pár honap es kidob megint.


De kollegámék még egyutt vannak.

2022. febr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%

Az eletbol.irtam peldát hogy IGEN VAN olyan aki csak ez miatt ment vissza a pàrjához, es ezert vannak ma egyutt.


Azaz kerdesre válaszoltam. A pontozás az nem like.

2022. febr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én senkit nem pontoztam le
2022. febr. 24. 14:46
 6/13 anonim ***** válasza:
4 Szar kapcsolatokról példát hozni nem hasznos.
2022. febr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen a kaocsolatuk. Még egyutt vannak osszekoltozes stb
2022. febr. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan esetekben fogadható el, mint amit írtál, hogy kicsit ráébreszteni valaki arra, hogy ne vegye természetesnek, hogy vele vagy.
2022. febr. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod, hogy kibasszanak, akkor nyugodtan
2022. febr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#8: erre gondoltam, igen. Valójában csak annyit akarok csinálni, amit ő is megtesz a barátaival, semmi többet.
2022. febr. 24. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!