Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet áthidalni egy párkapcsolatban a nagy anyagi különbségeket?

Figyelt kérdés
Átlagosan keresek, számszerűsítve 480 000 Ft nettót egy hónapban pénzügyi területen. A párom az éjszakai életben dolgozik, nincs fix keresete, de átlagban 2-2,5 millió Ft-ot megkeres havonta. Nem a pénzéért vagyok vele, sokáig fogalmam sem volt arról, hogy mennyit keres. Nem engedem neki, hogy mindent ő fizessen, annak a híve vagyok, hogy felesben költsünk. Mégis a mindennapokban frusztrál, hogy ennyi pénze van, úgy érzem, hogy kevés vagyok hozzá anyagilag. Említettem neki is, azt mondja, hogy butaság, hogy ilyeneken agyalok, egyáltalán nem gondolja így.

2022. febr. 25. 13:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Butaság, ja. Remélhetőleg egy csónakban eveztek egy irányba, akkor tök mind egy ki mennyit keres, a nagy célokat úgyis közösen veszitek meg. Örülj neki, hogy jól haladtok. :)
2022. febr. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát tök egyszerű, a közös kiadásokat felezzétek, a maradékkal meg mindenki azt csinál amit akar.

Nálunk is voltak/vannak különbségek, évekig én kerestem kétszer annyit mint a párom, egy ideje meg ő keres kétszer annyit mint én. Sose csináltunk ebből problémát. Mi például úgy csináljuk, hogy én fizetem a számlákat, ő meg a bevásárlást, ez nagyságrendileg egyenlőre jön ki hó végére. A többi kiadást megbeszéljük. Sose volt probléma ebből.

2022. febr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%

A kapcsolatunk kezdetén én is így voltam a párommal, bár nem volt ekkora különbség a keresetünk között. Idővel fokozatosan kezdtem megszokni, hogy végre nem egy olyan kapcsolatban élek, ahol nő létemre én tartom el a férfit, hanem olyan társam van, aki ki tudja fizetni a rezsijét, megél belőle és még félre is tud tenni mellette nem keveset.

Szerintem te is meg fogod szokni, de lényeges, hogy ne mondd neki sokszor, hogy téged frusztrál ez az anyagi különbség, mert én is az agyára mentem vele a páromnál, aki többször határozottan kérte, hogy ne mondogassam állandóan azt, hogy rosszul érzem magam attól, hogy ő jóval többet keres 😁

2022. febr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%
Nézd, ha valóban 2 milla fölött keres, akkor engedd el az aggodalmaidat.
2022. febr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ázmeneti. Jovore lehet minimalbéres lesz
2022. febr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Csak a személyiség számít.
2022. febr. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
71%
Neked 480ezer ÁTLAGOS? amikor ennek a fele a mediánbér?
2022. febr. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
7%
Ez a nőknek általában akkor nem gond, ha a pasijuk jóval többet keres, mint ők, ha őket tartják, az nem probléma, de ők nemigen akarnak tartani senkit. Amikor a kölyökkel hömbölögnek otthon, akkor is ők vannak eltartva.
2022. febr. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
39%
Jajj de imádom, amikor egy szót kiemelnek, mint a 7-es és azon rugóznak.
2022. febr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
87%

"Amikor a kölyökkel hömbölögnek otthon, akkor is ők vannak eltartva."


Amit te hömbölgésnek tartasz, az két felnőtt ember tudatos döntése (jó esetben) és arról szól, hogy gyereket vállaltak KÖZÖSEN, de mivel valakinek a gyerekkel kell foglalkoznia, így kénytelen otthon maradni vele. Ez többnyire a nő. A legtöbb férfinak ez nem okoz gondot, hiszen tudta, hogy mit vállal.


Valaki árulja már el, hogy miért van ezen az oldalon ennyi nőgyűlölő balf*sz? Ennyire nem megy a csajozás, hogy a nőkön élitek ki a frusztrációtokat?

2022. febr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!