Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen különbségekkel működhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen különbségekkel működhet párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy aranyos kedves lánnyal, nekem nagyon bejön, vékony csinos stb. Viszonylag jól áll anyagilag is, elég gazdag szülei vannak. Külön lakásban lakik egyedül, kocsija is elég jó.


Én sajnos eléggé el vagyok hízva, valamint anyagilag is nagyon rosszul állok pl szüleimnél lakok és közmunkát végzek.


Nem tudom most jól alakul de félek hogy el fog hagyni ez a lány.


2018. nov. 9. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Jártok egyáltalán vagy csak megismerkedtel vele?
2018. nov. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1. Sokat találkozunk, volt csók, de még nem jöttünk úgy össze
2018. nov. 9. 15:19
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

ne etessük a trollokat, kérem!


egy közmunkás, dagadt, mamahoteles csávó, ha még útjába is kerül egy felső-középosztálybeli, csinos, anyagilag jól eleresztett nőnek, szinte zéróval egyenlő, hogy a nő bármit akarjon tőle.


ez kamu sztem.

2018. nov. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3. Nem kamu a dolog, tényleg alakul a dolog, de pont emiatt félek amit említesz hogy vége lesz hamarosan
2018. nov. 9. 15:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Kamu!!!! Egy gazdag csinos nő nem áll szóba szegény elhízott disznókkal.


Tudom, éhes disznó is makkal álmodik. :D


Fogyj le, te zsírtömeg.

2018. nov. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Napikamu. Miért is? Túl sok a felesleges infó. Máskor jobban figyelj oda te pancser.

Nem kellene ennyire körbeírni a dolgot, azt elfelejtetted még bepötyögni, hogy Maserati MC12-ese van, amit már oda is adott neked használatra.


Én meg Ronaldo feleségét dugom amikor épp bajnokin van. Szerinted lebukhatok?

2018. nov. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"tényleg alakul a dolog, de pont emiatt félek amit említesz hogy vége lesz hamarosan"


álmodik a nyomor.


ha mégis igaz ebből valami, akkor talán csak annyi, hogy megtetszett neked egy ilyen gazdag és szép nő, és most puhatolózol, hogyan kerülhetnél a közelébe.


sehogy!


és miért is kéne veled kezdenie? ha egy csomó jobbat kaphat.

2018. nov. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!