Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fő különbségek egy párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fő különbségek egy párkapcsolat és egy fuckbuddy között?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki azt mondta, hogy ő kiegyezne egy fuckbuddysággal velem, mert az mennyire jó, meg hogy nem kell akkor ilyen párkapcsolati vitákkal szenvedni.

(most van túl egy szakításon)


Viszont én úgy gondolom, hogy ha randik és egyéb közös romantikus programok vannak, akkor az már inkább párkapcsolat, mint fuckbuddyság.


Vélemény?


Egyáltalán hol a határ a kettő között?


20/f


2014. máj. 6. 01:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha teherbeejted, az már kapcsolat.
2014. máj. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ne törődj te azzal..dugd míg lázas nem lesz.
2014. máj. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én már csak hosszú távban gondolkozom, meg amúgy nagyon jó barátok voltunk/vagyunk, ha csak érzelemmentes szexre kellenék neki, attól megbolondulnék...
2014. máj. 6. 01:28
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert amúgy nem írtam, hogy már egy hete járunk.
2014. máj. 6. 01:29
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor meg hagyd. ő nem érez testi vonzalmon kívül mást irántad. keress egy normális csajt :D
2014. máj. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

csak azért nem akar kapcsolatot, mert most szakított nemrég vkivel és gondolom még rossz az élmény

ha úgy érzed, hogy igazából megvannak a közös programok, randik és ő is érez vmit irántad, csak nem akarja nevén nevezni, hagyd rá

ilyen esetben tulajdonképpen jártok, csak így hogy nem mondjátok ki, mégis védve érzi magát a párkapcsolati csalódástól


vagy a másik lehetőség, hogy tényleg csak érzelemmentes szexet akar

bár akkor szerintem nem menne bele a romantikus programokba

2014. máj. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, egy kicsit megnyugodtam, ez logikusnak is tűnik :)
2014. máj. 6. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!