Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyes férfiakkal ezt tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes férfiakkal ezt tényleg meg lehet tenni?

Figyelt kérdés

1,5 évet külföldön töltöttem, és régóta nem láttam a barátnőimet. Most találkoztunk nemrég, és ilyenkor egy-kettő hozza a párját is. Bevallom, hogy az egyik nagyon tetszett korábban, határozott, sportos, igazi férfi. Most nagyon meg van hízva, hatalmas pocakot eresztett, szerintem 20-25 kilót biztos hízott, amióta nem láttam.

A többi barátnőmet kérdeztem, hogy mi történt (persze az illetők háta mögött), és azt mondták, hogy a barátnője akarta, hogy kikerekedjen.

Tényleg van olyan hülye férfi, aki képes meghízni a nője miatt? Nekem ez hatalmas csalódás volt


2022. febr. 25. 14:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
meg
2022. febr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hajdúnánás!
2022. febr. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom az az opció nincs meg hogy a pasi ezt különösebben nem bánta...mit gondolsz sok férfi 30 után miért engedi el magát? Pont mert már "beleült" a tutiba és tudja hogy nem kell már vigyáznia a kinézetére.
2022. febr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Addig gyúr a többség ameddig csajozik. Ez nem sport hanem csak kozmetika. Meg van a nő, a szex már fix, több munkát, időt már nem kell bele fektetni.
2022. febr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
4! Pontosan!
2022. febr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Na a kövérség fétises akcióba lendült :)
2022. febr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
6. Közel 50-hez szálkás vagyok. Puff neki, ez nem jött be! 😂
2022. febr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7: De nem te írtad ki a kérdést. Vagy váltogatod a nickeket?
2022. febr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Az ügyes nő eléri célját, ha jó kaját rak a férfi elé akkor bizony hízni fog, ha le akarja fogyasztani akkor meg diétás kaját ad neki.
2022. febr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%

Vannak akik úgy gondolják , hogy ebben a formában nem fogja őket elhagyni a párjuk, mert így kevésbé fog kelleni másnak.


A másik fele meg, örül, hogy jajj találtam egy szuperjó nőt, el sem hiszem, hogy ilyen fullos csajom van....meg is kérem a kezét....el is veszem feleségül úgy tuti nem hagy el :)

2022. febr. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!