Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom csak olyan programokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom csak olyan programokra vinne, amiket én mondok kérek. Amugy sehova. Miért?

Figyelt kérdés

Az a baj ezt korábban mikor ismerkedtem, az olyanok játszották el velem akik csak szexre utaztak.

Hogy nem hívnak meg-, vagy el sehova randira, hanem mondjam en mit akarok.

Ez meg olyan, mintha en hivnám el őt. Ha azt mondom, jó nekem padokon csövezni is, akkor rendben.

Ha azt mondom moziba akarok menni és ha ilyenkor ő fizetne, az meg olyan, mintha én hívatattam volna meg magam, szélsőségesen írva, mintha én pénzt kèrnék tőle mozira.

Az mellett ha en ötletelek, minden csak az ÉN kedvemért van/lenne, es gőzöm nincs a másikrol, ő hova menne velem, hol szeretne velem egyutt lenni, milyen programokra hiányzom neki, ami neki Velem jo, azaz az életébe hova igényelne.



És mindezt most a kapcsolatban műveli a barátom.

Sehova nem megy velem, seh9va nem visz magával, sehova nem igényel.

Keoes velem minden szabadidőt otthon tölteni, de velem van, én irányitok, ha en reggeltől este 5 ig pipereszkedem (hajfestés meg ilyenek)akkor mellettem olvas netezik végig, ha en vásárolgatni akarok, elvisz(mindent én fizetek), ha be akarok ülni enni akkor beül velem, ha egesznap nem eszünk akkor egyszer meg nem szólalna hogy éhes főzzünk vagy menjünk enni, ha egésznap egy szendvicset eszek akkor ő is azt eszi velem.

De ha en menni akarok moziba hotelbe, ugrálóvárba vagy BÁRHOVA, tandemugrani, drogozni, kukázni, tűzoltani, adományozni, lomtalanítani, szóval tényleg bárhova, akkor oké, menjünk.


Állandóan nekem kellene ötletelni ő semmibe nem avat be, Ő mit csinálna Velem, hanem ha nem mondok semmit, akkor egész nap velem van egy lakásban.


Nem egyszer mondtam már neki hogy én nem vagyok irányító típus(en nem akarom a hátamon vinni a kaocsolatot egyedül), meg kerdezem is gyakorta hogy neki valóban jo, hogy csak elvan mellettem, mikozben 1 teljes napot is csak piperészkedem vagy ilyesmi? Azt mondta neki jó(amúgy gyanítom, féltekenység miatt nem hagy ilyenkor magamra)


Most a férfiaknak egy nőtől, de egy kapcsolattól is teljesen elég csak a szex?


Vagy a barátom csak erre tart? Az életébe meg nem vagyok fontos?



2022. febr. 27. 10:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ő is lehet határozatlan!
2022. febr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
De azért pár programot ő is mondhatna.
2022. febr. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Amikbe eddig beleláttam az életében:

Rengeteg a barátja es olyanok akik szintén pár, egymáshoz szoktak beülni beszélgetni.

Pl elmegyunk valakikhez egy csaj meg srác együtt élnek, es ott ülünk egy konyhai asztalnál és beszelgetnek nevetnek.

(Én ezeket nem birom elviselni, hogy nekem idegenekkel cseverésszek, igy nem erőlteto ezeket)

Vagy a szüleinél van néha családi bográcsozás vagy ilyen összejövetelek. Amikre max megint csak "pofavizit" miatt megyek, hogy ja amugy járunk együtt vagyunk, de amugy ezeket is kihagyom, amikor csak lehet.



És a pénz is képben van.

Nem is merek nagyon progikat se mondani. Mivel javarészt neki kellene állnia mert nagy koztunk az anyagi különbség.

Meg se merek nyikkanni magyarán.

És ezekbol is az lesz hogy egésznap eszünk egy szendvicset és ennyi.

Pedig akkor is ötletelgettem hogy mit vegyünk főzzünk e, vagy menjünk e menüzni, vagy stb


Mindenre a válasz amit én akarok.

Tehát vásároljak be én, vagy ha pl.mennénk KFC be és ha ő fizetné akkor meg meghívattam magam és mintha adósa lennék.

2022. febr. 27. 10:55
 4/23 anonim ***** válasza:
78%

Végigolvasva ezt az egész leírást, nem értem, hogy mi a probléma?! :,D

Szerintem teljesen normális, hogy veled akar lenni, meg akar ismerni. (Másképp ezt hogyan is tudná megoldani???)

Lehet, hogy türelmes típus, és ezért számára mindegy, hogy éppen hol van, ha te is ott vagy vele. (Örülj neki, hogy melletted áll.)

Az viszont elég nagy probléma, hogy rögtön a féltékenységre gyanakszol... (Van oka rá, hogy az legyen?!)

2022. febr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Szexkapcsolatra venne?

Teljesen olyan mint azok akik randikon csinálták ezt velem, és állandóan csak a szexet akarták erőltetni csak.

2022. febr. 27. 10:58
 6/23 A kérdező kommentje:

4#


Pénteken megbeszéltük hogy szombaton egész nap együtt lehetünk, ha akarom a citadellába is mehetunk akár.


Amiből az lett hogy egésznap otthon ültünk, mert mindent tőlem vár. Én mondjam én irányítsak az legyen amit Én Akarok, azaz ő pl nem menne soha a citadellába se, de ha en akarom, azonnal.

Mintha nekem kellene vinni az egész kapcsolatot.


Valahogy nagyon féltékeny, nincs rá oka, szerintem ez mentális zavar nála.

2022. febr. 27. 11:01
 7/23 anonim ***** válasza:
Ha megbeszéltétek, miért nem mentetek el?
2022. febr. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Mert javarészt ő állná anyagilag az olyan programokat amiket valojában csak en akarok, ő meg nem.

Azaz nem hív meg. Én hívattatom meg magam tulajdonképpen.


Aztán ha neki sz.r a program (mert ugye eleve én akarom csak egyedul, ő nem), akkor az van, h miattam költ erre is. És ezzel akár vissza is élhet egy egy veszekedésnél. Hogy később a képembe vágja hogy oda is elvitt.

Vagy ezzel bizonygasson ha nem bízom benne hogy dehát mennyi mindent megtesz.

Tehát ez támadási felület lesz csak rajtam így. Ez az egyik.


Másik: nincs kedvem olyan programokhoz, amit csak en akarok.

A másik meg "kísérő" vagy "taxi".

Nem egyedül akarok lenni egy kapcsolatban.


Harmadik: olyan érzést kelt mintha az adósa lennék, viszonoznom KELLENE, azaz egy belső "nyomást ébreszt", vagy zsarolhatna is vele, hogy én meg mit nyújtok neki,bezzeg ő.



A 2.pont (ha a párom "kísérő"mert amugy neki esze ágában nem lenne semmi amit en akarok) annyira irritál, hogy semmihez nincs kedvem vele.


Ígérte az ugrálóvárat is. Azaz ő azert fog velem ugrálni, mert ÉN ugrálni akarok. Kényszeres így nekem az egész. Soha az életében nem menne ugrálovárba egyébként.

2022. febr. 27. 13:11
 9/23 A kérdező kommentje:

És nekem ne azzal bizonygassa egy férfi a szerelmét, vagy azt hogy hű, mert bezzeg elvittelek a citadellába is.


Szóval azért ez is benne van abban hogy én nem megyek inkabb, hagyjuk a citadellát.

2022. febr. 27. 13:13
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak neked lenne kiábrándító.

A baj az, hogy észre se veszi az ő részét a döntésben.

Még javában imponálnia kellene ahelyett, hogy belekényelmesedik.

Egyébként a leírásod alapján nincs vele gond.

Olyan mintha elbeszélnétek egymás mellett.

2022. febr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!