Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt elő párok! Ti milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt elő párok! Ti milyen gyakran mozdultok ki közös programokra?

Figyelt kérdés

Gondolok itt étterembe menésre, mozira, baráti találkákra?

Páromnak havi 3-4 szabadnapja van, amelyet sokszor 'összegyűjt' hogy majd egyszerre vehessen ki több napot. Így van, hogy három hétig sehová sem megyünk, normálisabb hosszabb programot nem csinálhatunk mert ha hívja a főnök mennie kell. (Tudom,nem legális, de így egyeztek meg, nem kicsi a fizetés)

Nagyon kevésnek érzem ezt, pl ma sem megyünk a tervezett baráti összejövetelre, mert dolgoznia kell.

Általában még a hétvége is kevés, hogy az ember azt csinálja ami jól esik, de nekünk még annyi se jár. Nem mondom, hogy rossz itthon filmezni és dögleni, de 3 hét után úgy érzem befásulok és ellaposodik az egész. 😥


2019. nov. 16. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
A pénz miatt vagy vele.
2019. nov. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha lenne idő de nem lenne pénz akkor meg az lenne a baj.Semmi nem jó nektek.Azok a nők akik egyedül vannak meg is érdemlik.
2019. nov. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hogy van pénz. Mozira én sajnálom, étterembe szoktunk menni kb kéthavonta, nagyon ritkán (kb évente 1x 2x) bulizunk és gyakrabban van összeröffenés a baráti társasággal, az kb havonta, de vannak időszakok mikor ez gyakoribb meg mikor ez megritkul. Mikor nem állunk úgy, olyankor nem költünk ilyenekre.
2019. nov. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A gyerekek előtt havi 2-3 színház vagy koncert volt, decemberben minden héten egy karácsonyi vásár, egy hosszabb nyaralás egy kis utazás.


Mióta megszülettek, a kettesben eltöltött kimozdulós esték gyakorlatilag megszűntek, helyette megyünk hatosban rengeteget. 😊 Az utazások és a vásárok ugyanúgy megvannak együtt, és járunk színházba, koncertre, meccsre is, csak külön.

2019. nov. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, mi öt éve úgy élünk hogy max néhány havonta megyünk el moziba/étterembe, és teljesen jól megvagyunk. Nyilván járunk nyaralni is, meg minden, de nekünk mindig is elég "program" volt az, hogy összebújtunk a kanapén és beszélgettünk. Nekem az a véleményem, hogy ha már három hetet sem bírsz ki, akkor hosszú távon nagy problémákkal fogtok szembesülni, pl. ha az egyikőtök hosszasabban megbetegszik vagy olyan munkája lesz, ami miatt egyszerűen túl fáradt lesz az ilyesmihez. Szerintem egy párkapcslat akkor működik jól, ha nincs szükség folyamatos programokra ahhoz, hogy ne laposodjon el.
2019. nov. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!