Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy újra kívánjon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy újra kívánjon?

Figyelt kérdés
Már egy ideje nem szeretkezünk hozzám se ér a forró csókokat is le váltotta a gyors puszi..de én annyira szeretem és annyira vágynék a szenvedélyes estékre…de már nincs..és hiába probalkozok bármivel nem működik hidegen hagyja a szexi ruha is..el vagyok keseredve nem érzem már magam nőnek…ha meg kerdezem mi a baja azt mondja semmi csak nincs kedve nyalakodni..eddig naponta többször is szeretkeztunk..már heti max 1..de az is pár perces..rosszul érzem magam a bőrömben ettől hogy itt fekszik életem szerelme és nem akar velem szeretkezni..mit csinaljak?

2022. febr. 27. 11:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2022. febr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez ennyi volt szerintem, ha nincs semmi betegsege vagy ilyesmi,esetleg lelki bajok, akkor mar egyszeruen nem kivan vagy van valakije akivel szexel.
2022. febr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
ennek gyorsan vége lett.. Tipikus példája amikor kiéli magát a kanós férfi és csak szimpla tetszésből jött össze vele, lelkiség néllkül..
2022. febr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
El vagyunk jegyezve! 3 éve együtt vagyunk.
2022. febr. 27. 11:52
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem lehet, hogy nem ér rá vagy nagyon stresszes az élete mostanában? Ha igen, kerítsetek olyan napokat, amik mindkettőtöknek megfelelnek, menjetek el randizni, igyatok egy pohár bort, az meghozza a hangulatot. Hosszútávú kapcsolatban ha csak otthon találkoztok és alig van időtök egymásra óhatatlanul lankad a vágy is.
2022. febr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, a vágyat nem lehet kierőszakolni, az jön és megy, jó esetben önmagától visszatér, de legtöbbször sajnos már nem.
2022. febr. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
És egy ilyen ablakhoz akarsz hozzamenni? Mi lesz 10 év múlva?ja válás.
2022. febr. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért ezt vele kellene tisztázni!

Egyébként kiábrándító lenne ha szexi fehérneműben sem venné észre ha kelletnéd magad.

2022. febr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Valóban lehet az, amit az egyik hozzászóló irt, hogy fiatalon jottetek össze, nem voltatok még nagyon mással és esetleg a párod nem tudta, hogyan kell társat választani.

Ezzel nem azt mondom, hogy baj lenne veled sőt, egyszerűen csak azt, hogy ő kezd rájönni, nem egymást keresitek.

2022. febr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Azt hittem, hogy minimum 10 eves hazassag es harom gyerek van mogottetek! Nagyon gaz! Ez vagy rendezodik vagy fujd le az eskuvot! Ne tedd tonkre az eleted, mert ettol az egesztol rengeteget fogsz szenvedni. Beszelgessetek!
2022. febr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!