Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tehetnék hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tehetnék hogy kívánjon?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nem régóta vagyunk együtt a barátommal. Ő 20 éves én 19. Az a problémám, hogy az első hetekben semmi gond nem volt de így masfél hónap után folyton csak én erőltetem a szex témát, ő pedig hozzám sem ér. Már 3 hete. És szerintem ez hogy semmi intimitás nincs pláne a kapcsokatunk elején, nagyon rossz.

Ma azt mondta azért nem akarja, mert nem tud kielégíteni és neki ez kudarc, így elmegy a kedve. Mert hogy az előző barátnőit ki tudta elégíteni, es engtegyek, csak ha közbe a kezemmel is izgatom magam. Én sem értem mi lehet a baj, mert mással sikerült nekem is.. De igazából nem zavar engem ez, csak őt. És már annyira el vagyok keseredve, fogalmam sincs mit tegyek. :( azt érezteti hogy velem van a baj. Nem tudnátok tapasztalatokat és tanácsokat mondani, mit tehetnék hogy ne okozzak számára kudarcot?



2016. okt. 23. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Volt ilyen nálunk is. Sokat agyaltunk mi lehet a baj, hogyan csináljuk másképp.

Nekünk az segített, hogy hanyatt feküdt az asszony, összezárt a lábbal, én meg felül. Jó, nem egy kényelmes póz, de siker. Később már ment más pózokban is :)

2016. okt. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fúúú hát ez így felejtős!!!

1. Nagyon fiatalok vagytok, hidd el, nincs annyi tapasztalata, hogy minden nő élvezzen vele elsőre.

Csak lusta változtatni és könnyebb téged hibáztatni.

Ez jó ok a szakításra.

2. Azt érezteti, hogy gond van veled, így persze, hogy nem tudsz úgy ellazulni, hogy sikerüljön.

3. Te már pedig úgy élvezz el, ahogy ő akarja, mert az előző női is! Punktum! Eszében sincs változtatni, horrible dictu megkérdezni, hogy neked mi a jó. Wtf????

Amíg erre nem vagy "hajlandó", addig szexmegvonással büntet.


Jó hogy már azt nem mondja, hogy játszd meg az orgazmust, mert neki mindegy, te mit szeretsz, csak ő érezhesse magát bikának.


Nem lesz ebből jó szex, kislány, kár az időt fecsérelni. Dobd ki!

2016. okt. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"azt érezteti hogy velem van a baj" Tudod mit? OKOZZ SZÁMÁRA KUDARCOT!!!!! és hagyd ott. Inkább ma hagyd ott mint egy orával késöbb mert annyival lesz rosszabb neked. Sikerült kifognod egy egoista kis pötsöt.
2016. okt. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!