Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Nem nyúlkálok másnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Nem nyúlkálok másnak a telefonjába".ez nem olyan mintha nem is a párjaként kezelni hanem mint vmi "idegent"?

Figyelt kérdés

Ebből és ehhez hasonlókból mennek néha viták, és AZ, hogy olyan érzésem van valahogy mellette mintha nem is a párjának, bnőjének venne


(Futott a telomon a zene, leállt, kértem hogy futtassa már tovább a zenét, mert ő volt közelebb a telomhoz, erre kaptam a fentit)


Aztán mikor néha már "kitörök" hogy idegenként kezel, akkor elkezdi rám visszaforgatni, hogy ezek szerint én meg akkor lefekszem idegenekkel, azaz meg is csalom akkor. Ha én így gondolkodom róla hogy ha neki én szerintem idegen vagyok akkor egymásnak idegenek vagyunk, azaz akkor nekem is ő egy idegen)


Mivel még szex előtt is ezen és hasonlókon ment a vita, így kiterjed már a téma a szexre is.ebből jön a megcsalás téma is.


NEM az zavar, hogy a telomat tiszteletben tartja, mielőtt barki ezzel érvelne, hanem a megfogalmazása! Beszélunk igy a saját párunkkal, hogy "más"nak az akármilye??



2022. febr. 27. 12:15
1 2 3 4 5
 1/47 A kérdező kommentje:
*kezelne
2022. febr. 27. 12:18
 2/47 anonim ***** válasza:
84%

Nem.

Lassan 9 éve vagyok a párommal. Szerelemből jöttünk össze, nem megszokásból vagyunk együtt, hanem még jobban szeretjük egymást, mint az elején.

És kapaszkodj nagyon: nem turkálunk egymás telefonjában.

2022. febr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
A megfogalmazásàval van a bajom!ahogyan ezt előadja!
2022. febr. 27. 12:26
 4/47 anonim ***** válasza:
82%

"Nem nyúlkálok másnak a telefonjába"


Valószínű ezzel a megjegyzéssel azt akarta mondani, hogy ő nem nyúl a te telefonodhoz azért, hogy te se nyúlj soha az övéhez. Attól tart, ha te bizonyos esetekben megengeded, hogy a telódhoz nyúljon, akkor te is hozzá akarsz majd nyúlni az övéhez.

Nálatok azért komolyabb problémák vannak ebben a kapcsolatban, nem a telefon a legnagyobb gond. Ha már szex előtt is megy a vita, az már régen rossz. Nem tudom hány évesek vagytok, de nekem ez olyan mintha tinik párkapcsolatáról lenne szó.

2022. febr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
91%

Ti a zsák és a foltja vagytok. Kicsit nyúzzátok még egymást, aztán úgyis szétmentek.


Egyébként, ezt eldöntik a felek. Van, akit zavar, mást nem. Engem nem zavar, ha a barátnőm netezik vagy zenét hallgat a telefonomon, de az üzeneteim ne olvasgassa. A barátaim nekem szánják a privát dolgaikat és megbíznak abban, hogy nem más olvassa őket.

2022. febr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:

"Màs", "masoknak", "màs embereknek"


A saját párunkat más embernek minòsítjük kapcsolatban?


Miert nem azt mondja pl drágám a telod nekem tabu. Vagy ilyesmi?

2022. febr. 27. 12:28
 7/47 A kérdező kommentje:
Ő bármikor odaadka mutatja nekem a telojàt, kódot is adott hozzá amitbnem is kértem.
2022. febr. 27. 12:29
 8/47 harebell ***** válasza:
59%

#2 Mi sem "turkálunk". De ha az övén akarok megnézni gyorsan valamit, vagy megkeresni egy képet vagy zenét hallgatni vagy bármi ilyesmi, akkor minden további nélkül megtehetem és ez természetesen kölcsönös. Nyilván nem a magánbeszélgetések között kezdünk el ilyenkor egyből keresgélni, a privát szféra én úgy érzem, ennyitől nem sérül.

Aki ilyen szinten sem képes a párja kezébe adni a telefonját egy komoly kapcsolatban, az nekem nagyon furcsa. Azt is furcsállnám, ha így fogalmazna, mint a kérdező párja, hogy nem nyúl "máséhoz".

2022. febr. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
88%

Nyolcassal értek egyet.

Nálunk is így van... Sőt,olyan is előfordult,hogy nem töltött fel a telefonja valamiért, így cseréltünk aznapra, mert nekem volt lehetőségem tölteni napközben. Egymás messengerén beszéltünk akivel kellett aznap... Na és? Egy használati tàrgy a telefon nálam,nem pedig titok,és titkos élettér.

2022. febr. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
97%
Bocs, de számomra ez a megfogalmazás érthetetlen... Hogy jön a nem turkáltok egymás telefonjában téma ahhoz, hogy szerinted a párod idegenként kezel? Nem gondolod hogy ennek valami más oka is van? És hogy mondjam, szex előtt ilyeneken vitatkozni egy kicsit éretlen dolog, és azt az érzést kelti, hogy te matrica mód tapadnál a barátodra, de ő ezt nem kezeli túl jól. Ezt általában amúgy nem szokták megbeszélni a párok egymással, de szex előtt még csak jártok, ismerkedtek, az emberek többsége számára nem "komoly" egy kapcsolat addig, ameddig nincs benne a testiség. Utána kicsit egyértelműbb. És a párod érthető módon visszavágott neked, mert ha idegenként kezelne téged, akkor ennyi erővel te is megtehednéd ezt és ennek szélsőséges módja az lenne, hogy meg is csalnád, mert hát ő egy "idegen", akkor semmi közöd hozzá, csak hát nem szép ilyet mondani, ebben igazad van. Figyelj, szerintem itt az a baj, hogy nem tisztelitek egymást eléggé. Te szeretnéd, ha olyan apróságokon nem akadna ki, mint egymás telefonjának a nézegetése, ő viszont látványosan féltékenyebb típus és nem tartja elfogadhatónak az esetleges "nyomozást" a másik után. Most valamelyikőtöknek engednie kell ebben. Még valami, a kapcsolat megkérdőjelezése senkinek sem tetszik. Szeretnétek egymáshoz közel kerülni, erre azon megy a vita, hogy idegeneknek vagytok egymásnak. Vagy átértékelitek ezt egy kicsit, vagy nem hiszem, hogy ebben a bizonytalanságban együtt tudnátok maradni.
2022. febr. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!