Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy belenézte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy belenéztetek a párotok telefonjába?

Figyelt kérdés
Mi váltotta ki ezt? Mit találtatok? Titokban csináltátok?
2021. nov. 17. 09:39
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Folyamatosan, általában a szeme láttára.


Nincs kiváltója, mi így élünk, a beszélgetéseket nem mazsolázzuk ki, mert annyira vagyunk intelligensek, hogy ne más privát dolgaival szórakoztassuk magunkat, de használjuk egymás készülékeit, amelyik épp kéznél van, amelyikről épp megy zene, amelyiken filmezünk. El szoktuk kérni egymásét úgy, hogy szeretnénk megnézni rajta valamit és nem leszünk idegbetegek egy ilyen egyszerű kéréstől.



Nálunk nyíltan mennek a dolgok. Ízlésesen, ahogy anyám leveleit sem olvasgattam, mikor segítettem megtanítani a gépet használni neki és tudtam minden jelszavát. A páromét sem fogom. De aki rohan át a szobán, ha a kezembe kerül a cucca vagy nem tudja békésen otthagyni töltőn őrizetlenül meg tolja rá a kis jelszavát, az összes kütyüre kényszeresen, hogy véletlenül se tudjam feloldani, az előtt köszi, én meg bezárom a lakásom ajtaját, elvégre az is egy privát szféra, amihez semmi köze annak, aki nem bízik abban, hogy bízom benne.

2021. nov. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Mi számít belenézésnek? Kellett egy recept és az én telefonom töltőn volt. Nem titkolózunk a másik előtt, hozzáadtuk egymás ujjlenyomatát is a zárfeloldóhoz. Ettől függetlenül nem olvasgatunk bele a másik beszélgetéseibe. Nem azért, mert tilos, hanem mert tirpák viselkedés.
2021. nov. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem arra gondolok, hogy megnézitek a közös képet, ami azzal a készülékkel készült, hanem konkrét kutakodásra.
2021. nov. 17. 09:48
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

Amúgy nem találtam semmit. Néha van pár "mi a fszomat néztél te" pillanat, amit néha meg is jegyzünk egymásnak és röhögünk rajta egy jót, de igazából ennyi. Kínos dolgok vannak néha, rejtegetnivalók nincsenek (és ha lennének is, annál okosabb embert választottam szerintem, hogy ennyire átlátszó legyen, ha valamit tényleg el akar titkolni, de nem úgy viselkedik velem, pedig én érzékeny vagyok erre).


Exemnél vicces volt a téma. Ő sem nagyon rejtegette, de azért érzékeny volt rá. Nem alaptalanul...


Eddig ahányszor ilyesmi volt (apám, exem, barátok által mesélt tapasztalatok), hogy valaki gyanút sejtett és meg akarta nyugtatni magát, mindig kiderült, hogy volt oka rá. Kivétel nélkül mindig.


Kevés olyan ember van, aki nem érzi azon, akivel együtt tölti a napja nagy részét, ha valami nem kerek. Legfeljebb tagadja magában. Szóval én abszolút megértem azt is, ha valaki belenéz. Nem venném sértésnek, ha valaki velem tenné, mert tiszta a lelkiismeretem és tisztában vagyok vele, milyen rohadás hitvány retek emberek vannak, többségük meg alkalmatlan tartós kapcsolatra. Szóval a szememben ennek van létjogosultsága. Sajnos nem tudom, mikor ad okot aggodalomra a viselkedésem és rossz vagyok megnyugtatásban. Nézze meg, az a legegyszerűbb nekem is.

2021. nov. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. nov. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Kutakodni nem szoktam, mert megbízom benne. Olyan van amikor vezet, hogy mondja nézzem meg ki írt sms-t és válaszoljak neki a nevében. :D


De tudjuk egymás jelszavait, a telefonok itthon nem kérnek kódot, nincs titkolnivalónk.

2021. nov. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Képeket nézni, netet használni szoktam, illetve az óvoda telefonszáma sokáig csak nála volt elmentve, azt is mindig tőle intéztem, ha be kellett szólni valami miatt. Kutakodni még nem sikerült az elmúlt 18 év alatt.
2021. nov. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyszer, amikor hajnali 4kor pittyegett a telefonja. Nem tudtam elképzelni ki lehet, szóval belenéztem. Egy haverja volt, valahol részegeskedett. El is szégyelltem magam, azóta eszembe sem jut nézegetni.
2021. nov. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tudjuk egymás jelszavait szoktuk is használni egymás telefonját.

Kutakodás tudtommal nem volt nem adtunk rá okot.

Csak annyit kértem tőle hogy a gyks profilomat ne nézegesse. :)

Megtette

….

Megbánta

….


:))))

2021. nov. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Rendszeresen, mivel ő lusta volt vele foglalkozni, mindig velem olvastatta el az üzeneteit, és nekem diktálta a választ. 😁
2021. nov. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!