Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja azt mindig, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja azt mindig, hogy nem kellek neki?

Figyelt kérdés
A barátom csak úgy a semmiből sokszor benyögi nekem ezt, hogy nem kell neki egy hisztis p....a, mint amilyen én vagyok. Pedig előtte nem mondtam neki semmit, bár előtte egy pár nappal megemlítettem neki, hogy úgy érzem elhanyagol. Utána meg mondja, csak viccelt, hogy én mindent halál komolyan veszek, amit ő mond. Ő sosem szakítana velem, mert nagyon szeret.
2022. febr. 27. 20:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Drámaszínház. Egy pö cs a pasid.
2022. febr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Várja, míg jobbat nem talál. Mint átlagférfi, csak akkor lép ki, ha megvan az utódod.
2022. febr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Lepicsázott, te meg még mindig vele vagy. Tényleg igaz, hogy a nők imádják a se*gfejeket. Nem mintha fájna, ezek csak tények.
2022. febr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem te kellesz neki, csak jó vagy üríteni, amíg nem jön más. Tűrjed, ha ez neked annyira tetszik.
2022. febr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Mert olsankor valoban nem kellesz neki meg a hiszti a nyakába.
2022. febr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A pasid egy barom, te meg engeded hogy alázzon. Jó kapcsolat ez is.
2022. febr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%
Rosszul választ a nő és idejön panaszkodni, 739. fejezet. Eközben a normális pasik meg maradnak szinglik.
2022. febr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Normális ja! A nő importtal, szex elosztással, meg az egyéb beteg dolgokkal.
2022. febr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert hagyod, ilyen szolgalelkű nőt nem talál még 1-et. Más rég kirakta volna, gondolom a viccein te sem tudsz nevetni, hiszen nyilván nem az.
2022. febr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utána meg mondja, csak viccelt, " elmondta hogy viccelt ezen mit nem lehet érten??? Gondolom rohadt vicces pofát vágsz amikor ilyeneket mond neked...
2022. márc. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!