Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy hát túl ribis lett az öltözködése?

Figyelt kérdés

Anélkül, hogy megsérteném nyilván.

Röviden a történet, barátnőm egy elég szolid konzervatív csaj volt, és a kedvemért elkezdett egyre merészebb ruhákat hordani pl. szoknya, dekoltált felső, csizma ilyesmi. Ez eddig még oké is volt, de most már ott tartunk, hogy bőr miniszoknya, mintás harisnya, combcsizma is. mostanra bevallom úgy érzem, ha együtt megyünk mintha nem a párja volnék, hanem a futtatója. Most tudom jön a süket duma pár helyről, hogy bezzeg más pasi milyen boldog lenen ha a kedvéért blablabla, igen, az nem én vagyok! Nem az zavar, hogy nálam megpróbál jó lenni, csak most értitek mégse akarom megmondani neki, hogy néz ki mint egy útszéli csaj, pedig már ott tartunk.



2022. márc. 2. 18:47
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
55%

Mond azt, hogy melyik ruha állt eddig a legjobban, dicsérd meg, ha olyan van rajta, ami tetszik. Finoman jelezheted azt is, ha valami nem tetszik, de ne úgy, hogy ku.rvás, hanem hogy sokat mutat, vagy ez a stílus már túl merész, szerinted nem illik hozzá.

Ha tényleg neked akar tetszeni, akkor változtatni fog.

2022. márc. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
74%
Megérdemled.
2022. márc. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
91%
Ezért mondják, hogy gondold meg nagyon, mit kívánsz.
2022. márc. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 A kérdező kommentje:
2! Csak ezt nem én kértem! Egyedül annyi javaslatom volt, hogy próbáljon meg szoknyát is hordani néha, de basszus nem arra gondoltam, hogy átválton erre a stílusra.
2022. márc. 2. 18:55
 5/61 anonim ***** válasza:
90%
(Egyébként felszólító módban MONDD. Két d-vel. Komolyan mondom, lassan fel fogok pontozni bárkit már csak azért, ha ezt sikerül jól leírnia.)
2022. márc. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
90%

Hát, kiszabadult a szellem a palackból :D (mondom ezt úgy hogy kamunak gondolom a kérdést.)

De ha mégis van ilyen szitu, hát csak fogja be a pasi, a nő nem egy bábu hogy úgy öltöztesse ahogy neki tetszik. Legyél szexisebb! Na ezt már ne, túl sok!

Kinevetném az ilyen pasit és kidobnám.

2022. márc. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 A kérdező kommentje:

6! Látom az a rész nem ment át, hogy EZT ÉN NEM KÉRTEM!

Mellesleg miért hiszi bárki azt, hogy kamu a kérdés? Amúgy bár az volna...

2022. márc. 2. 19:02
 8/61 anonim ***** válasza:
91%
Ezek szerint volt egy evolúciója ennek, sértődés nélkül nem tudod megállítani. Kénytelen leszel megmondani, hogy a te ízléseden ez túlmutat, és lehet, hogy erre azt mondja majd, hogy ez őt nem érdekli, neki tetszik.
2022. márc. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 A kérdező kommentje:
8! Na igen volt, és persze kikérte a véleményemet, de nem gondoltam, hogy totálisan félreért! Van különbség az úgy öltözködöm mint egy szürke kisegér, a néha nőies ruhákat is hordok, meg az úgy megyek be fősulin előadásra mint a helyi kéjnők királynője...
2022. márc. 2. 19:05
 10/61 anonim ***** válasza:
100%
A 8-as nagyon jót írt. És hát igen, biztos az történt, hogy ahogy szoknyát kezdett hordani, úgy nőiesebbnek érezte magát, jobban megnézték, akkor kicsit rövidebb szoknyát vett, még jobban megnézték... Én készségesen elhiszem, hogy a kérdező nem akart rosszat, de itt már nehéz lesz ügyesen cselekedni...
2022. márc. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!