Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan mondjam meg a barátnőmn...

Hogyan mondjam meg a barátnőmnek, hogy kiöltözős alkalmakkor öregesen öltözik?

Figyelt kérdés

Állandóan szürke, bordó cuccokban van, ha valahova ki kell öltözni, és ráadásul általában ezeket elég rosszul kombinálja. Alapvetően jól néz ki, vékony is, de ettől teljesen szürke egér lesz a tömegben.


Vittem már el párszor ruhaboltba, hogy "naaa, ez ugye milyen jó, ugye jól állna", de nem... (Persze meg is vettem volna neki, ha a pénz lenne kérdés)



2018. márc. 4. 08:47
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Ne akard mar megvaltoztatni. Valoszinu azert hord szerinted ilyen "oreges" ruhakat mert neki tetszik. Nem gondoltal meg bele, hogy ilyen a stilusa? Majd o eldonti hogy mit vesz fel
2018. márc. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%

itt sokszor az a válasz, hogy úgy, ahogy nekünk, de most nem javasolnám :)


szerintem a lassú szoktatás az egyetlen jó módszer. én a barátomat úgy vittem fehérneműboltba, hogy egyáltalán nem érdekelte. most már igen :)


mutass már képeket, milyen összeállítás tetszik neked. talán tudok javasolni dolgokat, milyen apró változtatásokat lehet ajánlani.


ja meg a nagyis szettről is ... mi van, ha nem is annyira nagyis, mint ahogy lefested?

2018. márc. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

amikor megismerkedtetek is ilyen volt az öltözködése?

én pl elég unalmasan öltözködtem, amikor megismerkedtem a barátommal. nekem mutatott dolgokat, hogy milyen jók, meg én is bevállalósabb lettem, mert igazából tetszettek, csak nem volt hozzá bátorságom.

de ha a barátnődnek ez tetszik, ebben érzi jól magát, ő maga nem akar máshogy kinézni, akkor ez van. ha így ismerted meg, akkor semmi váratlan dolog nem történt. ezek után már csak neked kell eldönteni, hogy ez olyan mértékben zavar-e, hogy szakíts vele.

ha ki szokta kérni a véleményed, hogy milyen ez a ruha, hogy áll, akkor mond neki hogy neked annyira nem tetszik, kicsit öregesnek látod.

ha nem szokta megkérdezni, akkor trükkösebben kell, hogy ne bántsd meg. mondjuk csinálhatod azt, hogy ha látsz egy jó ruhát élőben, neten, akárhol, akkor mondhatod neki hogy milyen jó az a ruha, milyen jól néznél ki benne te is, milyen szép/dögös/csinos/menő lennél benne, milyen jól állna, te is felvehetnéd, mert szép az alakod. ilyenek. ha dicséretet teszel bele, akkor szerintem nem fog rosszul esni neki, lehet még az önbizalma is jobb lesz, és felveszi majd aztán. de ez valószínűleg nemfog sikerülni úgy, hogy csak egyszer-kétszer elviszed egy üzletbe évente.

de ha nem érdekli a ruhája, akkor beszoptad igazából. :D

2018. márc. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Itt nekem csak a szürke a gyanús. Bár ez is lehet jó. Tulajdonképpen ebből nem lehet megítélni a lány öltözködését. Képet nem'tudsz küldeni?
2018. márc. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A többiek xy ruhát szoktak felvenni.

Így.


Miért, ő mit hord?

2018. márc. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én az "ez ugye milyen jól állna" szövegekből nem kérek.
2018. márc. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerjük a lányt, van, aki visszafogottabb, de szeretne "vadabbul" öltözni és igényli a bátorítást, van, akit idegesít. Engem is piszkált egy fiú, hogy öregesek a ruháim és hogy le kéne mindent cserélni, majd ő elvisz engem boltokba stb. (ez nem történt meg, lekopott, mivel nem kúrtam vele rögtön).


Meg nem tudjuk azt sem, számodra mitől nem "szürke egér" egy nő a "tömegben" illetve hová mentek? Azért színházban pl. nem kell örömlánynak kinézni.

2018. márc. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Légyszi, írj már többet. Olyan kiváncsi vagyok.
2018. márc. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Mintában leginkább ezekhez hasonlít:


[link]


[link]

2018. márc. 31. 17:09
 10/10 anonim ***** válasza:

ez nem annyira nagyis, lehet romantikus is. a szabáson múlik.



esetleg vegyél neki te egy pár ruhát, egyet-egyet, SZOLIDABB változtatásokkal. ha nagyon érdekel, figyeld ki a méretét, esetleg vigyél próbadarabot.


normálisan nem javasolnék ruhavételt, mert még magunkról se lehet tudni pontosan, a passzossága stb. megfelelő-e, míg fel nem próbáljuk. de te mondtad, hogy fontos neked, és ha a hegy nem megy mohamedhez... ;)

2018. márc. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!