Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nekem tűnt fel, hogy úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnt fel, hogy úgy lehet egy nőt a leghamarabb boldogtalanná tenni ha pontosan azt adjuk neki amit kér?

Figyelt kérdés
Piszkált, hogy beszéljek többet az érzéseimről, mert túl távolságtartónak tűntem. Beszéltem egy kicsit róluk, erre most elhagyott mert szerinte nem vagyok férfias. :'D
2022. márc. 3. 15:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Igen. Ha bunkó vagy velük tepernek utánnad
2022. márc. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt nem hiszem, hogy csak azért hagyott el, mert beszéltél az érzéseidről. Biztos volt valami más gond is a kapcsolatban.

Azt meg nem tudhatjuk, hogy mit mondtál az érzéseiddel kapcsolatban. Mert lehet, hogy olyan dolgokat amikkel ő nem értett egyet.

2022. márc. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem ért egyet az érzéseimmel? Ne haragudj de miiiiivan XD
2022. márc. 3. 15:10
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Ez olyan, mint amikor a smink és a kiegészítők ellen hőzöngenek, de a valóságban igénytelennek nevezik az ezekkel nem élő lányokat, inkább a netes műnőkre verik. A nők is így nyomják, ha a férfiak és az érzelmeik a téma. Mindenki jobbnak akarja mutatni a saját értékrendjét, ezért színezi ki a dolgokat.
2022. márc. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Kicsit többet mondj, ennyiből nem tudunk segíteni.
2022. márc. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%

Igen sokszor így van és akkor kapar utánad a leginkább ha le se szarod! Ez nagyon durva, de barátnőm sokat volt velem flegma, én meg mentem utána, hogy kiengeszteljem, mert mondom biztos haragszik, ezt játszottuk két hónapig, aztán nem kerestem, erre ő került elő meg elkezdte kérdezgetni, hogy mi van velem?! Aztán már napjában két-három SMS-t írt meg le nem szakadt a Messengerről, csak mert én seggfej voltam vele...


Mondjuk ha azt nézed a nők elemi vágyait megtestesítő női regényekben is minden imádott pasi egy hallgatag bunkó.

2022. márc. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Ahhoz ki kéne találni, hogy mit akarok mert nem tudom.
2022. márc. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Létező jelenség amit írsz: a férfi sztereotípiából hiányol női vonásokat, de a sok női vonás nőiessé tesz, ami meg már nem szexi. Az arany középút baromi nehéz.


Amit viszont mindenképp megemlítenék, hogy ez nem csak női szokás ám! Rengeteg fickótól hallani, hogy egy csomó nő milyen életképtelen, elkényeztetett, elvárja, hogy eltartsák, tudomisén. Eközben még több női ismerősöm van, akik határozottak, céltudatosak, lényegretörőek, és konkrétan minden párkapcsolatuk azért megy tönkre, mert a fickó elbizonytalanodik mellettük és bekapcsol a kisebbségi érzése.


Külön szekciót megérne, hogy a magas libidójú nők elől hogy szaladnak a férfiak.


Szóval úgy van ez, hogy szeretném, hogy a partneremben legyen egy kicsi belőlem is, mert különben nehéz vele nagyon; de azért ne is legyen sok, mert akkor elveszítem a pozíciómat, a magabiztosságomat és a vonzalmat.

2022. márc. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a rendkívül túlfejlett érzelmi intelligenciád miatt hagyhatott el :D 2 mondatodból el tudom képzelni milyen érett ember lehetsz
2022. márc. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%

#3

"Nem ért egyet az érzéseimmel?"


Ha erre rákérdezett, az azért lehetett, mert lehetséges hogy más a szeretetnyelvetek, és nem tudod felé úgy kifejezni az érzéseidet, hogy azt ő is pozitívan élje meg. Van olyan, hogy egy férfi szeret egy nőt a maga módján, de azt nem tudja kifejezni a nő felé.

Pl: van olyan aki pénzel halmozza el a párját, de nem egy bújós ölelgetős típus, hanem inkább introvertáltabb. Lehet hogy a nő meg nem arra vágyik, hogy pénzel legyen minden elintézve, hanem inkább érintésekre, összebújásokra stb.

Arról meg nem is beszélve, hogy tud egy férfi úgy is beszélni az érzéseiről, hogy az mindenről szól csak a kettőjük párkapcsolatáról, jövőjéről nem.

De mivel nem írtál bővebben semmit erről ezért csak általánosságban lehet a témáról beszélni.

2022. márc. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!