Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők miért ragaszkodtok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők miért ragaszkodtok a boldogtalan párkapcsolatotokhoz?

Figyelt kérdés

Miért van ennyi nő olyan kapcsolatban amiről csak panaszkodni tudnak hogy milyen rossz a férfi. Érzéketlen bunkó aki nem foglalkozik velük.

Nyilván nem minden nő van evvel így nem kell leírni hogy hány kivétel van.

De én a munkahelyi nő ismerőseim közül pl sok ilyen van.

Nők miért kell benne maradni a rossz kapcsolatokban?



#rossz kapcsolat #Tutyimutyi nők #Mulya nők
2021. nov. 18. 09:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Mert bizakodnak,hogy lesz változás, mert közös gyerek van, mert közös otthon van, mert nem tudják megoldani,hogy különköltözzenek, mert úgy gondolják,hogy egy másik pasi sem lesz jobb.
2021. nov. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
22%
Mert imádják áldozatnak beállítani magukat. Sok ember képtelen elfogadni a nyugodt életet.
2021. nov. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
98%

De várjál, nem a ferfiak akik menozesi celbol folyamat szidjak A aSsZoNyt a haverok elott?:D

Meg szerintem náluk senki nem tud tobb "a hazassag szar, ne hazasodj" "poent" :D

2021. nov. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, ezen az oldalon nehéz megemészteni, de nekünk, nőknek sincs az önbizalmunk az egekben. Sokszor nem hisszük, hogy kaphatnánk jobbat. Én mondjuk kiléptem a rossz kapcsolatból végül.
2021. nov. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
8%
Pénz miatt,és égő lenne nekik hazaköltözni a barátnők előtt akik mind gazdagabb pasival vannak általában.
2021. nov. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

3. Ez jogos is

De az van hogy pont az ezt mondogatok azok akiknek a nője a legnagyobb panaszkodó gép.

2021. nov. 18. 10:04
 7/23 anonim ***** válasza:
87%

Mert ha ennyi pasiról panaszkodnak, akkor ha a sajátomat kidobom x dologért, akkor válogathatok a többi főnyeremény közül, akikkel más baj van? :D

Senki sem tökéletes és mi nők szeretjük ezt megbeszélni, ennyi. Semmi közöd hozzá igazából.

2021. nov. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
7. Persze minden pasival baj van a nők meg tökéletesek ugye?
2021. nov. 18. 10:08
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez amúgy ilyen generációkon átívelő dolog. Ha úgy cseperedsz fel, hogy anyád mindig cseszteti apádat, akivel ezen kirobban a vita, és feszültség uralkodik, akkor az intimitást összekapcsolod az érzelmi hullámvasúttal. Később, ha akad egy párod, a veszekedés utáni kibékülés fogja megadni az intimitást, a lassú folyású, nyugodt hétköznapok pedig bizonytalanságot keltenek.


Pl.:


- Sosem mondod magadtól, hogy csinos vagyok!

- De hisz a múltkor is mondtam!

- Akkor is nekem kellett kikényszerítenem, de persze akkor is én voltam a hisztis.

- Mert a drámázás az hiszti, minek kell ilyenekkel b.szogatni állandóan? Nem elég, hogy melletted vagyok mindig?

- Szóval ha az érzéseimről beszélek, az neked b.szogatás?


Itt a pasi egy érzéketlen tuskó női szemmel nézve, a nő meg drámakirálynő férfi szemmel nézve. Szerintem ezen a helyzeten a nők tudnának segíteni azzal, hogy megtanulják értékelni a stabil támaszt a párjukban. És igen, mindig két emberen múlik, de a nők az érzelemre fókuszálók, nekik lenne igazán fontos ezt helyre tenni.

2021. nov. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%

Én is ilyen vagyok. Hogy miért maradok benne ezekben? Egyszerű.

a) Nem volt normális apaképem itthon. Ameddig házasok voltak a szüleim, apám szanaszéjjel csalta anyámat és sokszor meg is verte. Később is mindenfélének lehordta, meg úgy a nőket általánosságban. Elég mély nyomot tud hagyni benned, ha egész gyerekkorodban ezt hallgatod ahelyett, hogy minden lány/nő egy potenciális Disney hercegnő…

b) Az ilyen kapcsolatoknak külön dinamikája van. A bántalmazó férfi izolál a szociális környezetedtől és elhiteti veled, hogy a legsz*rabb ember vagy a világon. Plusz még ő tesz szívességet, hogy hajlandó foglalkozni veled és gyakran hangoztatja, hogy “soha senki nem fog így megbecsülni téged, mint ő”. Egy idő után nem a szeretet, hanem a félelem tart benne a kapcsolatban, hogy mi lesz vajon, ha kiszállnál belőle. Rengeteg férfi ugyanis nem elégszik meg vele, hogy “jó, amúgy is ki akartalak b@szni már”, hanem rád van telepedve utána is. Nem akar leszállni rólad a kapcsolat vége után sem. Egy ilyen kapcsolatban nem nő vagy egyébként, mivel úgy lehúznak az életről, hogy azt sem tudod eldönteni, az vagy-e egyáltalán, vagy valami koszrongy, hanem alárendelt, áldozat, túlélő. És hogy hogyan lehet ezt kibírni? Hiszen ott van az a) pontban. Ezt láttad otthon. Ez a természetes - tudattalanul is. Nekem is az, pedig felfedeztem a problémát a környezetemben és magamban is. Most is egy ilyen kapcsolatból menekülnék.

2021. nov. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!