Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Boldogtalan házasságban élek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldogtalan házasságban élek. Már nem szeretem a férjem. Sokszor kiabált,veszekedett már velem mindenféle hülyeség miatt. Ilyen az apja is, meg a húga,ezt látta otthon. Mostanában próbálja visszafogni magát de én már nem szeretem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Elhidegültem tőle.Már az érintése is zavar. Nem akarok vele csókolózni, szexelni se egy ideje. Mondtam neki többször is. De persze rámfogta hogy én vagyok mindenért a hibás... Van 2 gyerek is, közös a lakás. Szeretnék boldog lenni, magányos vagyok, nem tudom mit csináljak. A gyerekek miatt nem könnyű albérletet találni,el kéne tartani őket, most fogok visszamenni dolgozni gyesről. Arra gondoltam hogy egyszer nála, egyszer nálam lennének ha elköltözök. Ráadásul vettünk fel csokot,1.4 milliót a 2.gyerekre. túl sokat nem fogok keresni. Ő nem akar elmenni, elköltözni. Párterápia se érdekli.

2022. febr. 2. 11:29
1 2 3 4
 1/38 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
37%

Már bocs, de nőként kérdezem.

De ha közös a lakás, közös a hitel, miért neki kéne fognia a sátorfáját, és menni? Csak mert te mint NŐ, neked alanyi jogon jár, hogy minden könnyebb legyen az életben?

Úgy kell gyereket vállalni, hogy azt te egyedül is el tudnád tartani.


Egyébként, csak a te álláspontodat hallhattunk, ennyi alapján meg nem szoktam véleményt formálni.

Teremetsd meg a körülményeket, hogy el tudj költözni, ha annyira el akarsz. Van lehetőség, cska nagyon sok embernek könnyebb sírni, mint menni és dolgozni.

2022. febr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
32%

... És ez az ismerkedés elején nem tűnt fel, ugye?!

Ha 2 gyerekkel elválsz tőle, akkor csak magadat és a gyerekeiteket szívatod meg. (Eltartási gondok, nem megfelelő családmodell.)

Persze itt lehetne rögtön írni, hogy de ha betoppan az életedbe egy "igazibb". (Nem fog. Miért is lenne? Hogy majd eltartsa a te gyerekeidet?! Ha hülye lenne...)

Tessék kibékülni a férjeddel. Ha azt írod, hogy már próbálja visszafogni magát, akkor már van remény... :,D

2022. febr. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
De zavar az érintése is, így nehéz kibékülni vele. Ez se egy jó minta a gyerekeknek. Hogy nem vagyok boldog. A kiabálás nekik se jó
2022. febr. 2. 11:52
 4/38 A kérdező kommentje:
Miért ne találnék mást? Nem minden férfi szemét, csak magával foglalkozó szerintem. Van aki boldog lett válás után, nem mindenki marad egyedül
2022. febr. 2. 11:54
 5/38 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
31%

Szegény gyerekek.

Megint egy nő, aki bele akart feküdni a kényelmesebbe, és házasság után tűnik fel, kihez ment hozzá. ("kihez").

Arról pl. semmit nem írtál, hogy a gyerekkel hogy viselkedik, csak annyit, hogy próbál javítani.

2022. febr. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Velük is néha szokott kiabálni amikor hülyeséget csinálnak pl
2022. febr. 2. 12:00
 7/38 anonim ***** válasza:
11%
Mondjuk abban igazad van hogy 3 perc alatt talász 50 jelentkezőt! Ne bánkódj az élet nem olyan hosszú hogy túk sok szenvedést okozzon. 40 felett már szexelned sem kötelező, 50 felett meg elég lesz ha csak beszélgetsz a pasival.
2022. febr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
40%
Miért kéne neki költözni? Fogod a gyerekeket és mész akkor. Vagy kifizeted neki a ház felét és maradsz. Sose értettem hogy a közös ingatlanban a gyerekekre hivatkozva a nő marad kényelmesen. És ezt bizony nőként mondom. Nincs semmi tartalékod? Úgy vállaltál 2 gyereket hogy ilyen eshetőségre nem gondoltál, hogy pl magadra maradsz és gondot jelent az eltartásuk? Hát édesem akkor így jártál. Majd leszel boldog akkor, miután a gyerekeidnek megteremted a biztos hátteret. Mert elsősorban értük vagy felelős. Lehet szépen visszamenni dolgoni, szülőkhöz költözni, esetleg kommunikálni a férjjel és nem ráfogni egyből hogy milyen szar alak. Elvégre valamiért csak hozzámentél és szültél neki.
2022. febr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
53%

Babám, akkor most szépen felemeled a felemelnivalót, és elmész dolgozni, ha kell, két állásban. Addig marad minden így esteleg, vagy anyuhoz költöztök, stb. Nem kell ehhez sok ész, kitalálni, csak gondolom büdös a munka.

Nem várni a sültgalambot, vagy egy másik apajelöltet.

Tudom nehéz lesz, de most a gyerekekre gondolj, ne magad méltóságára.

2022. febr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
16%
Mi az a mindenféle hülyeség miatt? Miért hidegültél el? Oka csak van? 3 pali miatt?
2022. febr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!