Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom miért nem foglalkozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom miért nem foglalkozik velem?

Figyelt kérdés

25 évesek vagyunk és sokszor munka után, ha hazaér a nappaliban ül nyomkodja a telefonját és ez megy lefekvésig. Ha odamegyek hozzá egy pusziért vagy ölelésért már huzza a száját és cicceg hogy neki ez nem tetszik. Úgy érzem kényszerből ölel meg, magától egyre ritkábban. Lehet sokat lógok rajta?

De alig látjuk egymást egész héten és jólesne egy kis összebújás vagy valami. Mindig az a kifogása hogy 12órázik és sokat van emberek között, egyedül akar lenni. Én is sokat vagyok emberek között de egy kis intimitás olyan jólesne. Hétfőn már majdnem szakítottunk, de engedtem neki mert azt mondja szeret és folytatni akarja. De ez így nem jó.

Mit tegyek?


2022. márc. 5. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem érdekled, szexre jó vagy. Persze, kell neki az énidő, de egy kapcsolat úgy tartható fenn, hogy az emberek beszélgetnek, programokat csinálnak, akár 1 órát társasoznak, mert jól esik a másik társasága, és egy puszi, vagy ölelés nem teher.
2022. márc. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ő az akit keresel. Lehet hogy szeret de eltérőek az igényeitek. Sok fiú szívesen bújik össze egy nehéz nap után a szerelmével!
2022. márc. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondja szeret, csak közben egészen máshogy viselkedik. Mikor tanuljak már meg az emberek, hogy a tettek és nem a szavak számítanak ?

Mondd meg neki, hogy vagy összeszedi magát és úgy bánik veled, mint novel vagy elhagyod.

2022. márc. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Most komolyan! Neked annyi elég ha néha azt mondja, hogy szeret? (Közben meg le sesz ar téged????) Tudod mit? Én is szeretlek, gyere dugni!
2022. márc. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
mert a kis púzód az jó neki, de amúgy a háta közepére nem kíván
2022. márc. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy kutya több szeretet nyújt :D mint ez az ember.


Ezt már rég dobni kellett volna nem itt szenvedni.

2022. márc. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!