Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes helyrehozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes helyrehozni?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt a gyerekem apukájával és van egy 6 hónapos gyermekünk.

Nem állítanám, hogy a gyerek előtt minden jó volt, de mindent megtudtuk beszélni.

Mióta gyerekünk lett egyre jobban kezdem azt érezni, hogy ő nem is mellém való és nem felelősség teljes apa.

A baba miatt próbálok mindent elnézni, meg lehet, hogy a kialvatlanság miatt én is gyorsabban ideges leszek.

Sokszor nehezményezi amikor szólók, hogy itthon lehetne velünk, ilyenkor mindig levagyok hordva, hogy miért nem mehet el egy héten 1x valahova ő is (általában csak 1 szabad napja van egy héten).

Vagy ha közeledni próbálok van hogy visszautasít, de van hogy beszól arra, hogy nem vagyok már olyan feszes mint gyerek előtt.

Nem tudom, hogy tűrjem e tovább ezt a baba miatt és várjak még egy kicsit, vagy inkább engedjem el?

Nagyon nem szeretném, hogy “elvált szülők” gyerekeként nőjön fel, de már nagyon nehezen bírom ezt lelkileg.

Ráadásul nagyon senkivel nem merek erről beszélni, mert szégyellem, hogy így alakul/alakult.


2022. márc. 5. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolatban fontos a társ iránti tisztelet!

Végülis egy "csapatjáték".

2022. márc. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valami kisiklott, csak akkor tudod helyrehozni ha ő is azt akarja.( nem csak kényszerből változik)
2022. márc. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Nincs mit szégyellned. Ha nem megy, akkor nem megy. Te egyedül hiába erőlteted.
2022. márc. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%
Érdemes. Ráadásul testvére is kellene a gyereknek. SZóval hajrá!
2022. márc. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

4 azbäzmeg, nincs elég baj, tetézze még plusz egy kölyökkel

darwin díjat neked

2022. márc. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván szarkasztikusan írta, amit irt.
2022. márc. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindketten akarjátok, bárhonnan vissza lehet hozni. De ehhez ténylegesen 2, mindent beleadó! ember kell.
2022. márc. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%

Én nem állok ennyire pozitívan a történethez. Ha már úgy kell kérni valakit valamire, hogy csinálja meg és nem szívből jön neki, pl hogy a szabadnapját a családjával töltse, akkor hiába ígéri meg hogy megváltozik, nem fog. Egy idő után ugyan itt fogtok tartani. Gondolom nem gondolta hogy a baba ennyire megváltoztatja a kapcsolatot, meg őt is. Mielőtt vállaltátok ezek szerint nem gondolta végig hogy mivel jár egy gyerek, csak sodródott.

Meg mi az, hogy nem vagy elég feszes?

Ne hagyd hogy becsméreljen! Nem egy véranya vagyok, nem azért mondom, de pardon ő hordta ki azt a gyereket? Vigyáz rá, hogy te elmehess sportolni vagy legyen egy kis időd magadra?


Én nem pazarolnám az időm ilyen emberre, aki ennyire nem tisztel meg. Ha problémája van, üljünk le, beszéljük meg, ne vágja hozzám hogy löttyed vagyok...

2022. márc. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

4es remélem ez valami vicc. 😅Szüljek magamnak még egy gyereket?

Azt se tudom, ha külön megyünk ezt az egyet hogy tartom el

2022. márc. 6. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!