Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek érdemes még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes még helyrehozni az élettársi kapcsolatomat?

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyok együtt a párommal. És 9 hónapja össze is költöztünk. Nagyon sokat hazudik nekem , mindig ki játszik . Sokszor próbáltam vele leülni , hogy hozzuk helyre , de még megbeszélni sem tudom vele. Ha meg mégis sikerül 2 szót kihúznom belőle , az mind szép és jó , de másnap ugyan ott folytatja . Rengeteget vitatkozunk . Napi 12 órát dolgozik , csak este tudunk találkozni. (3 hónapja van meg a munkahelye , azóta még távolabb kerültünk egymástól. ) Nagyon nehéz lenne elengedni , és nem is szeretném . Egy csomó szép dolgot terveztünk . Nem tudom , hogy mire számítsak tőle. Tanácsot szeretnék kérni , hogy szerintetek mit tegyek hogy minden helyre jöjjön vele? Az a baj , hogy most azt tervezte , hogy nem vesz ki szabadnapot sem , eddig heti 2 napot itthon volt. Így esélyem sem lesz vele programot tervezni , vagy akármit .
2014. okt. 30. 17:41
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ami nem megy, nem kéne erőltetni.
2014. okt. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul két ember kellene hozzá. Neked inkább legyen méltóságod és dobd ki, ne pazarold a szeretetedet és a bizalmadat olyasvalakire, aki nem érdemli meg.
2014. okt. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Igazad van , csak nem ilyen egyszerű a helyzet. Nem tudom csak úgy kidobni. Vagy , ha kidobom nekem is el kell , hogy menjek .
2014. okt. 30. 17:56
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Ezen nincs mit rendbehozni.

Biztos szép terveitek voltak együtt, de nem tudtok együtt élni.

2014. okt. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Na most a pasi hiányozna, vagy a jövőkép, amit elképzeltél/elképzeltetek? Nem mindegy.
2014. okt. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Mind a kettő. Szeretem ezt a pasit. És sok mindent megéltünk már együtt . És azt is szeretném vele megvalósítani , ami tervbe volt véve .
2014. okt. 30. 18:31
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

" És sok mindent megéltünk már együtt"


Igen, olvastuk.


Hazudott, kijátszott, vitatkoztatok rengeteget.

Nem tudsz vele beszélni sem.


Mit is szeretnél ezzel az emberrel?

2014. okt. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Családot !! És helyrehozni mindent , ami tönkrement. Nincs senkim se gyakorlatilag rajta kívül .
2014. okt. 30. 18:40
 9/34 anonim ***** válasza:
62%
Ennek vége. Vagy mosat lépsz tartással, vagy a faszi ki fog dobni cirkusszal.
2014. okt. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnél egy olyan emberrel családot, aki ugyanígy fog viselkedni? Eltűröd, hogy hazudik, kijátszik?


Vagy keresel mást?

2014. okt. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!