Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes megpróbálni helyrehozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes megpróbálni helyrehozni vagy jobb lenne elengedni?

Figyelt kérdés
A párommal másfél éve vagyunk együtt. A szerelem nagyon nagy, de már az elején nagy probléma volt a feltekenykedese én pedig emiatt elkezdtem neki hazudni, olyan dolgokban, amikor pl. A baratnoimmel találkoztam, mert nem akartam fölösleges balhét. Mostanra már változtatott ezen, és én is őszinte vagyok vele, de mégis mindig azt hangoztatja, hogy azok miatt a hazugságok miatt nem tud bízni bennem. Onmagaban se bízik és nem hiszi el, hogy szeretem és igazi ami köztünk van. Emiatt nem akar velem összekoltozni. Ezzel csak az a nagyobb probléma, hogy ő meg a szüleivel el és kb. Alig tudunk együtt lenni, nincs együttalvas, szex. Emiatt valóban én is sokkal ingerlekenyebb lettem az elmúlt hónapokban és többször elhordtam minden szarnak, mert elegem van, hogy el inkább a családjával mint a baratnojevel pedig már 30 éves. Én szeretnék vele maradni és változtatni a hibaimon, ami nehéz mert nagyon rossz nekem így, de abban remenykedek, hogy akkor változna valami. Viszont arra lennek kíváncsi, hogy külső szemmel ti hogy látjátok? Mert én nem tudok tiszta fejjel gondolkodni, ha szerelmes vagyok
2018. júl. 12. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nemtudom, én mindig is azt gondoltam hogy aki ilyen betegesen féltékeny az gáz. főleg pasiban. örülnék hogy nem akar velem összeköltözni és keresnék egy férfit aki már nem gyerek, mert a párod még az, bár már 30 éves. a sok nyűglődés miatt szeretheted ennyire, mert szenvedélyes a kapcsolat, de valójában elég ratyi lehet az egész dolog. meghát nemtudom hogy feltűnt-e de folyton áldozatnak állitja be magát, és minden rosszért te vagy a felelős. hát nem igazán szeretném ilyen emberrel leélni az életem.
2018. júl. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A féltékenységén tudott változtatni, normálisabban viselkedik. Az valóban igaz, hogy teljesen olyan, mint egy gyerek. Azt mondja velem akar élni, de változás kell neki. Én is szeretnék vele élni csak nekem is változás kéne, és nem tudom meg fogom-e ezt kapni. Én is sokmindenben őt hibaztatom, szóval én sem vagyok egy szent.
2018. júl. 12. 23:24
 3/9 anonim ***** válasza:
30 éves en aki nem jon el onként egy párkapcsolatért,nincs szex semmi,de közbe örjöngve féltékeny a levegőre is felejtős,mert az sose jon el otthonrol max mehet a gyerekszobájába,ez a mama pici fia cumis tipus..
2018. júl. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, én is így látom sajnos csak közben ott van az, hogy nagyon szeretem és reményekedek, hogy engem választ az örök gyerekkora helyett. Sajnálom is,ha arra gondolok, hogy így teszi tönkre az életét. Mert tudom, hogy ez belül neki se jó így. De nem tudom mit tehetnék.
2018. júl. 12. 23:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem téged fog,boritékolom,ha mégis elmegy hazafog futni az első alkalomkor,nálam már együtt laktunk,de Anyuka mindig hazafuttatta. Leginkább este,sirt a vonalba hisztirohamok h pici fia nélküle alszik,minek él velem mikor van családja otthana,félkegyelmű képes volt szex közben otthagyni h Anyuci hivja.. Probálkoztam én is,de több megalázo dolog után meguntam és ugy rugtam ki h a lába nem érte a földet,h menjen haza vegye el anyukát éljenek boldogan én meg keresek férfit aki velem ohajt lenni aludni lakn élni családot alapitani.. Aynuka még abba is beleszolt h mikor és hány gyerek lehetett volna,kinek kell ilyen,aki ilyenbe nőként belemegy az megalázo dolgokat fog kapni örök másodikként eldobhatoként.
2018. júl. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Privátra nem válaszolok sekinek rossz élmény ért itt.. De amit irtál,azt mondom h menekülj és vissza se nézz..
2018. júl. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy itt írtál rá! Valahol mélyen én is érzem, hogy ez lenne a helyes ahogy azt is, hogy ez lesz a vége és egyre közelebb vagyok hozzá, de nem gondoltam, hogy ilyen nehéz lesz..
2018. júl. 13. 02:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz könnyű de hosszutávon jobb lesz..
2018. júl. 13. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Alapból féltékeny emberrel össze sem jönnék... Itt indul :), a másik, hogy szülőkkel él - felejtős.
2018. júl. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!