Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlérzékeny a barátnőm, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlérzékeny a barátnőm, ha mindenen sír?

Figyelt kérdés

Ha egy kicsit erősebb hangvételben szólnak hozzá, vagy olyat mondanak neki, elsírja magát. Még a filmeken is, főleg az állatokkal kapcsolatosaknál, de előfordult, hogy rajzfilm jeleneten sírt.

Ez túlérzékenység egyáltalán? Mi lehet az oka, hogy ennyire érzékeny, vagy hogyan segíthetnék neki ezen?


2022. márc. 6. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem föltétlen, én 29 éves férfiként sokmindenen meg tudok hatódni, filmeken, de még mesefilmen is.

De ha hangosabban, vagy agresszívabban szólnak hozzá is érthető lehet bizonyos esetekben. Ha viszont mindig mindenen sír, akkor bizony annak lelki trauma áll a hátterébe, általában szülői, vagy bántalmazó párkapcsolat. Támogathatod, beszélhetsz vele erről, de igazán segíteni ezeket feldolgozni szakember tud.

2022. márc. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Én is sirok ilyeneken, 23 éves no vagyok. Empátiának és intuicionak hívják, néhány embernek több van, mint másoknak. Ez azt jelenti, hogy a környezetében levő emberek lelki állapotával a kisugárzásuk alapján könnyen tud azonosulni. Nem túl érzékeny, egyszerűen ilyen. Zavar téged ?
2022. márc. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Én is ilyen vagyok. Gondolom gyerekkorban jött nálam mivel apam mindig kiabált velem...ha vki kicsit is hangosabban beszél hozzam akkor sirok...
2022. márc. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

#2

Az intuíció 'megérzés', ami döntéshozatalban segít. Mi köze a síráshoz?

2022. márc. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs olyan, hogy “túl erzekeny”. Ilyen típus, én is ilyen vagyok.
2022. márc. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem gyengék az idegei.

Nekem is van ilyen ismerősöm, kb. minden szaron sír. Múltbeli dolgokat ha felidézünk (diákszerelme anno megcsalta), most 20 év után is sír rajta. Amikor a férjével elváltak, összejött a mostani férjével, akkor is sírva mesélte el, hogy újra házasodik és gyereket várnak. Amikor beteg lettem (és egy várva várt leletem szar lett), akkor is sírva hívta fel a férjemet, hogy mi van velem.

Szerintem ez baromira nem normális dolog, az állandó pityergés.

2022. márc. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Nem vagyunk egyformák, van aki könnyebben elsírja magát, semmi “nem normális” nincs ebben..
2022. márc. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

4-es

Igen, ezt használják erre is, ha valakivel könnyen tudsz hangulatilag azonosulni, raerzel a kedvére

2022. márc. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!